Algirdas Butkevičius: "Sieksime, kad iki liepos 1 d. būtų priimti mokesčių įstatymų pakeitimai"

Algirdas Butkevičius: "Sieksime, kad iki liepos 1 d. būtų priimti mokesčių įstatymų pakeitimai"

Premjeras Algirdas Butkevičius sako sieksiąs, kad iki liepos 1 d. būtų priimti mokesčių įstatymų pakeitimai.

"Radome sprendimą - Vyriausybė trečiadienį toliau svarsto mokesčių peržiūrą, mokesčių įstatymų projektus, teikia Seimui, o po to taip pat svarsto atskirų Seimo narių ir atskirų frakcijų pateiktus pasiūlymus ir ieško kompromisų, kuriems pasiūlymams galima būtų pritarti, o kuriems - nepritarti. Tai yra toks sutarimas", - pirmadienį vakare po valdančiosios koalicijos partnerių pasitarimo Seime žurnalistams sakė Premjeras A. Butkevičius.

Paklaustas, ar bus pasiektas sutarimas su Darbo partija (leiboristais), jis atsakė: "Sutarėme, kad toliau dirbame ir vertiname jų pateiktus pasiūlymus, bet proceso nestabdome".

Vyriausybės vadovas užtikrino, kad kiekvienas pasiūlymas bus pasvertas ir įvertintas. "Manau, kad esame išmintingi, sutarsime dėl tolesnio darbo, kiekvienas pasiūlymas turės būti pasvertas, įvertintas įvairiais pjūviais", - sakė A. Butkevičius.

Kaip ELTA jau skelbė, Vyriausybė pritarė Finansų ministerijos siūlymams dėl Gyventojų pajamų mokesčio (GPM), akcizų ir Pelno mokesčio įstatymų keitimo. Tai Ministras Pirmininkas A. Butkevičius patvirtino po pirmadienį vykusio Vyriausybės pasitarimo.

Premjeras taip pat plačiau pristatė teikiamus mokesčių sistemos pakeitimus. Jo teigimu, jais siekiama gyventojų pajamų ir kapitalo apmokestinimo balanso.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder