Andrius Mazuronis: "Nekompetencija ir bukumas, trykštantis iš Seimo pirmininkės, užkniso juodai"

Andrius Mazuronis: "Nekompetencija ir bukumas, trykštantis iš Seimo pirmininkės, užkniso juodai"

Neišleistas į Briuselį dalyvauti NATO-Ukrainos komisijos posėdyje Liberalų sąjūdžio frakcijos atstovas Andrius Mazuronis atsistatydina iš Seimo delegacijos NATO Parlamentinėje Asamblėjoje (PA) vadovo pareigų.

„Pasakysiu tiesiai šviesiai - nekompetencija ir bukumas, trykštantis iš Seimo pirmininkės, užkniso juodai, į vieną sakinį galima sutalpinti tai, ką aš tuo pareiškimu norėjau pasakyti“, - BNS atsistatydinimo priežastis įvardijo A.Mazuronis.

Jis tvirtino, jog Seimo valdyba jo vienos dienos komandiruotei į Briuselį nepritarė Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės siūlymu.

„Čia reikėtų Seimo pirmininkės klausti, kodėl jai pasirodė, kad NATO būstinėje NATO-Ukrainos klausimais išklausyti atnaujintą informaciją yra netikslinga, aš nežinau, čia reikėtų jos klausti, ji pas mus valstybėje juk užsienio ir saugumo politikos ekspertė“, - klausiamas, dėl kokių motyvų buvo nepritarta jo komandiruotei, sakė A.Mazuronis.

Seimo vicepirmininkas, Europos reikalų komiteto pirmininkas socialdemokratas Gediminas Kirkilas sakė, jog A.Mazuronio komandiruotei nepritarta L.Graužinienės siūlymu, tačiau jokie motyvai nebuvo išsakyti.

„Prieštaravo pirmininkė komandiruotei, ir (valdyba) nusprendė neišleisti. Argumentų, atvirai kalbant nežinau“, - BNS sakė G.Kirkilas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder