Artūras Melianas: Seimo nariai pamiršo, kad pinigus gauna už įstatymų leidybą, o ne už savireklamos akcijas

Artūras Melianas: Seimo nariai pamiršo, kad pinigus gauna už įstatymų leidybą, o ne už savireklamos akcijas

Seimo nariams, atsakingiems už įstatymų leidybą, nepadoru iš mažos mergaitės darytis savireklamą ir užsiimti antiįstatyminiais veiksmais. Taip vidaus reikalų ministras Artūras Melianas vertina trijų Seimo narių - Kazimiero Uokos, Ryto Kupčinsko ir Sauliaus Stomos penktadienio pavakarę surengtą akciją Vidaus reikalų ministerijoje (VRM).

"Demokratinėje valstybėje kiekvienas pilietis, taip pat ir Seimo narys, turi teisę į žodžio laisvę, tačiau pastaruoju metu šia teise dažnai piktnaudžiaujama. Tenka tik apgailestauti, kad mokesčių mokėtojų pinigais išlaikomi Seimo nariai, užuot užsiėmę jiems deleguotu darbu - įstatymų leidyba, tesugeba darytis savireklamą iš mažos mergaitės nelaimės", - sako A. Melianas.

Ministras stebisi, kad rinkėjų į Seimą deleguoti atstovai per ketverius savo kadencijos metus taip ir neperprato, už ką yra atsakingos atitinkamos valstybės institucijos, tarp jų - ir VRM.

VRM teigia nesprendžianti Garliavos teisėjos Neringos Venckienės ir jos dukterėčios susitikimų klausimų ir tam nedalina jokių leidimų. Tai ne šios ministerijos, o teismų kompetencijos klausimas, kurį galima išspręsti ne protestuojant, o teisiniu keliu.

Vidaus reikalų ministras pabrėžia, jog tokie Seimo narių veiksmai nebus toleruojami, o VRM pareigūnai darys viską, kad būtų įvykdytą šiai ministerijai deleguota funkcija - užtikrinti viešąjį saugumą.

"Raginu visus netoleruoti tuščio politikavimo, kuris griauna mūsų valstybę, o susitelkti darbui. Jeigu visi - Seimo nariai, teisėjos, vaiko teisių apsaugos specialistai, psichologai, antstoliai ar pareigūnai - dirbs savo darbą, įsisenėjusių problemų ir apskritai problemų mūsų valstybėje liks tik mažiau", - teigia ministras A. Melianas.

Primename, jog penktadienio pavakarę Seimo nariai K. Uoka, R. Kupčinskas ir S. Stoma įsikūrė VRM priimamajame ir teigė čia būsiantys tol, kol Neringai Venckienei ir vienam Kauno apygardos teismo teisėjos pasirinktam Seimo nariui nebus leista susitikti su Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukra.

Pasikalbėti su ministerijoje esančiais parlamentarais penktadienį atvyko Kauno apygardos teismo teisėja N. Venskienė. Ji teigė, jog Kauno vaiko teisių apsaugos tarnybos paprašė jai ir jos tėvams leisti matytis su mamai L. Stankūnaitei perduota mergaite. Jei tokiems susitikimams prieštaraus vaiko mama, buvusi globėja N. Venckienė žada kreiptis į teismą.

Pasibaigus VRM darbo laikui pas parlamentarus atvyko policijos pareigūnai ir išprašė juos iš pastato.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder