E. Masiulis: prokuroras klausinėjo apie šeimos verslą

E. Masiulis: prokuroras klausinėjo apie šeimos verslą

Vykstant tyrimui dėl galimos politinės korupcijos, Generalinėje prokuratūroje apklaustas buvęs Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis sakė atsakęs į prokuroro klausimus apie jo šeimos nekilnojamojo turto verslą.

„Šiandien kaip tik buvo kalba apie mūsų šeimos vykdytą investicinę veiklą į nekilnojamąjį turtą“, - žurnalistams ketvirtadienį sakė E.Masiulis.

„Kiek man susidarė įspūdis, kad gerbiamam prokurorui tikrai nekyla abejonių, kad mūsų šeima tą investicinę veiklą vykdė“, - pridūrė jis.

Teisėsauga įtaria, kad E.Masiulis iš koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio už „tam tikrus šiam koncernui palankius ir finansiškai naudingus sprendimus“ savo bei kitų naudai priėmė 106 tūkst. eurų kyšį.

Kratų metų gegužę pas E.Masiulį namuose iš viso buvo rasta 250 tūkst. eurų, todėl įtarimai jam pareikšti ne tik kyšininkavimu ir prekyba poveikiu, bet ir neteisėtu praturtėjimu.

„Tai nėra turbūt paskutinis mūsų susitikimas. Mes ir toliau savanoriškai bendradarbiausime ir savanoriškai patys vyksime į apklausas tiek, kiek reikės, kad būtų kaip įmanoma išsamiau pasiruošta per ikiteisminį tyrimą ir kad būtų visos man žinomos aplinkybės pateiktos apklausų protokoluose“, - sakė E.Masiulis.

Pirmą kartą kratos jo namuose buvo atliktos gegužės 12 dieną, o viešai apie bylos aplinkybes E.Masiulis pradėjo kalbėti rugsėjo pradžioje. Tuomet keturis mėnesius E.Masiulis nedavė parodymų teisėsaugai, taip pat neteikė jokių komentarų žiniasklaidoje.

Jis teigė dar viešai neatskleidęs visų jam žinomų bylos aplinkybių.

Prieš kelias savaites išsamius parodymus prokurorams davęs E.Masiulis pareiškė, kad iš R.Kurlianskio pasiskolino 90 tūkst. eurų investicijoms į nekilnojamojo turto projektus. Pasak jo, likę jo namuose rasti pinigai taip pat skirti šeimos verslui.

Liberalų sąjūdžio vadovybė pareiškė, kad vieši E.Masiulio pasisakymai pakenkė partijai prieš spalį vyksiančius Seimo rinkimus.

Naujausia sociologinių tyrimų bendrovės „ Vilmorus “ apklausa parodė, kad Liberalų  sąjūdžio reitingas krito nuo 5,9 proc. liepą iki 2,7 proc. rugsėjį. „ Vilmorus “ apklausa vykdyta rugsėjo 2-10 dienomis. E.Masiulis versiją, jog iš „MG Baltic“ viceprezidento R.Kurlianskio ėmė ne kyšį, o paskolą būstui, pateikė rugsėjo 6-osios vakarą.

Pats E.Masiulis to nekomentuoja.

„Aš labai atsiprašau, bet aš tikrai nenoriu komentuoti šitų dalykų. Linkiu ir savo buvusiems bendražygiams, ir visoms kitoms Lietuvos politinėms partijoms kuo didžiausios sėkmės rinkimuose ir kad kiekviena iš jų rastų savo rinkėją“, - kalbėjo buvęs Liberalų sąjūdžio pirmininkas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder