Greitoji išvežė Kęstutį Pūką iš šeimos klinikos

Greitoji išvežė Kęstutį Pūką iš šeimos klinikos

Greitosios medicinos pagalbos (GMP) medikai ketvirtadienį išsivežė dėl seksualinio priekabiavimo įtariamą Seimo narį Kęstutį Pūką iš šeimos klinikos patalpų, kur speciali komisija aiškinosi, kaip parlamentaras stengiasi pasveikti ir kokia jo sveikatos būklė.

K. Pūką į greitosios pagalbos automobilį iš Kaune esančios klinikos „Signata“ palydėjo du GMP darbuotojai, iš įvykio vietos pranešė naujienų agentūros BNS žurnalistė.

Parlamentaras situacijos nekomentavo. Tuo tarpu klinikos vadovė Daiva Buikienė atsisakė atskleisti, kokia yra Seimo nario sveikatos būklė ir kada jis galės grįžti į darbą.

„Tai yra konfidenciali informacija apie paciento sveikatą ir, deja, šiandien ji yra neteikiama, nes pacientas griežtai atsisakė informacijos teikimo“, – žurnalistams sakė gydytoja.

Ji teigė, kad greitąją K. Pūkui iškvietė jo sveikatą tyrusi speciali „Sodros“ ir medikų komisija, tačiau situacijos nedetalizavo. „Sodros“ atstovas spaudai BNS sakė, jog institucija pateiks daugiau informacijos vėliau ketvirtadienį.

K. Pūko sveikatos patikra vyko, parlamentinei komisijai dėl neliečiamybės panaikinimo niekaip nepavykstant prisikviesti Seimo nario į posėdžius. K. Pūkui nedalyvaujant Konstituciniame Teisme ketvirtadienį buvo atverta ir jo apkaltos byla.

„Signata“ ketvirtadienį patvirtino, jog Seimo nariui šeimos gydytojos išduota medicininė pažyma neatitinka reikalavimų, tačiau nedarbingumo pažymėjimas buvo išduotas pagrįstai. Pažymą neterminuotam laikui išrašiusi gydytoja nušalinta nuo pareigų.

„Labai blogai“

Į „Sodros“ atstovų ir medikų komisijos posėdį atvykęs K. Pūkas žurnalistams nekomentavo nei savo diagnozės, nei kada rengiasi grįžti į darbą, tačiau tikino, kad pasveikęs grįš dirbti tą pačią dieną. Jis nekomentavo ir informacijos, kad galėjo būti nedarbingumo metu užfiksuotas dirbantis sodyboje.

„Labai blogai“, – paklaustas, kaip jaučiasi, sakė Seimo narys.

„Aš nesu gydytojas, aš blogai jaučiuosi, baikite mane terorizuoti“, – paklaustas, kiek laiko sirgs, teigė K. Pūkas.

Parlamentaras tvirtino, kad medikai jam nesakė, kiek laiko užtruks gydymas.

Prokuratūra ikiteisminiame tyrime nagrinėja keturių nukentėjusiųjų liudijimus dėl galimo K. Pūko seksualinio priekabiavimo ir nori pateikti jam įtarimus.

K. Pūkas į Seimą buvo išrinktas pagal partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašą daugiamandatėje apygardoje. K. Pūkas teigia, kad su juo susidorojo politiniai oponentai, nes jis yra „nesisteminis politikas“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder