Į autoįvykį patekęs Vincas Babilius stabdo narystę Liberalų ir centro sąjungoje

Į autoįvykį patekęs Vincas Babilius stabdo narystę Liberalų ir centro sąjungoje

Kelių eismo taisykles pažeidęs Liberalų ir centro sąjungos frakcijos narys Vincas Babilius nusprendė sustabdyti savo narystę partijoje, kol teismas priims galutinį sprendimą jam iškeltoje administracinėje byloje.

Administracinių teisės pažeidimų byla Seimo nariui V. Babiliui buvo pradėta už š. m. kovo 19 d. padarytą Kelių eismo taisyklių pažeidimą.

Įtariama, kad prieš savaitę V. Babiliaus vairuojamas visureigis "Volkswagen Touareg" taranavo automobilį "Mazda 6". Liudininkas lrytas.lt pasakojo, kad matė, kaip Seimo narys įsėdo į taksi automobilį ir pasišalino iš įvykio vietos. Jis atrodė apsvaigęs, o rankose nešėsi transporto priemonės registracijos valstybinius numerius. Vidurnaktį V. Babilius išlipo iš taksi automobilio prie Seimo viešbučio.

Nustatyta, kad automobiliu "VW Touareg" važinėja Seimo narys V. Babilius. Už jo nuomą moka Seimo kanceliarija iš parlamentinei veiklai skirtų lėšų.

To nepaneigė ir V. Babilius. Anksčiau jis pripažino kovo 19-osios vakarą vairavęs automobilį, kuris pateko į avariją Vilniuje. Tačiau neigė, kad prie vairo sėdo neblaivus. Jaunuolis, kurio automobilis buvo apgadintas per avariją, pareiškė, kad eismo įvykį sukėlęs Seimo narys jam atrodė neblaivus ir siūlė 25 tūkst. litų, kad nebūtų kviečiama policija.

Už pasišalinimą iš įvykio vietos vairuotojui gresia 3-4 tūkst. litų bauda su teisės vairuoti praradimu nuo 36 iki 60 mėnesių.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder