Julius Sabatauskas nori susitikti su Prezidente

Julius Sabatauskas nori susitikti su Prezidente

Socialdemokratas, Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Julius Sabatauskas nori susitikti su Prezidente Dalia Grybauskaite aptarti galimai jį kompromituojančią medžiagą, kurią šalies vadovė esą gavo iš teisėsaugos institucijų.

„Aš vakar (trečiadienį. - ELTA) kreipiausi į Prezidentės patarėjų korpusą, prašydamas, kad mane priimtų susitikimui. Iki šios minutės negavau jokios informacijos apie susitikimo laiką, nors vakar buvo man patvirtinta, kad tikrai toks susitikimas žadamas", - ketvirtadienį spaudos konferencijoje Seime pranešė J. Sabatauskas.

Po lapkričio 3 d. Seimo valdybos ir Prezidentės susitikimo aptarti Generalinės prokuratūros ateities viešojoje erdvėje pasklido nepatvirtinta informacija, kad šalies vadovė turi medžiagos, kad teisėjai bandė paveikti politikus, tarp jų ir J. Sabatauską, ieškant naujo Generalinės prokuratūros vadovo.

Informaciją apie galimus bandymus daryti įtaką generalinio prokuroro skyrimui Seimo Pirmininkei Loretai Graužinienei paneigė Specialiųjų tyrimų tarnybos, Valstybės saugumo departamento, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos bei Policijos departamento vadovai.

Sidebar placeholder