Liberalcentristai jungiasi su Tautos prisikėlimo partija

Liberalcentristai jungiasi su Tautos prisikėlimo partija

Liberalų ir centro sąjunga (LiCS) susijungė su Tautos prisikėlimo partija (TPP). Tai įvyko šeštadienį abiejų partijų atskiruose ir bendrame jungtiniame jų suvažiavimuose.

Dviejų partijų politines jungtuves absoliučia balsų dauguma parėmė suvažiavimų delegatai. Liberalų ir cento sąjungai atstovavo 365 delegatai, Tautos prisikėlimo - 70 delegatų.

Jungtinė politinė jėga ketina rinktis liberalųjį "Trečiąjį kelią".

Tautos prisikėlimo partijos lyderio parlamentaro Arūno Valinsko teigimu, "Trečias kelias" vienintelis teisingas kelias Lietuvai.

Pasak Liberalų ir centro sąjungos lyderio Algio Čapliko, "Trečias kelias" - tai "laisvas žmogus, atvira visuomenė, stipri valstybė".

Antrojoje suvažiavimo dalyje bus pasirašoma jungimosi sutartis, tvirtinamos partijos pirmininko pavaduotojų kandidatūros.

Partijai ir toliau turėtų vadovauti dabartinis liberalcentristų lyderis, Seimo vicepirmininkas Algis Čaplikas, jo pavaduotoju tikriausia taps Tautos prisikėlimo partijos pirmininkas A. Valinskas.

Suvažiavimo delegatai ketina patvirtinti Liberalų ir centro sąjungos "Trečiojo kelio" manifestą, aptarti politines aktualijas ir veiklos perspektyvas.

Liberalų ir centro sąjunga vienija apie 5000 narių, Tautos prisikėlimo partija - apie 1200 narių.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder