Liberalų sąjūdis: su LiCS nesijungsime

Liberalų sąjūdis: su LiCS nesijungsime

Liberalų sąjūdis dirbs savarankiškai, neidamas į koalicinius sąrašus su Liberalų ir centro sąjunga (LiCS) ir Tautos prisikėlimo partija. Taip šeštadienį Bačkonyse nusprendė Liberalų sąjūdžio miestų ir rajonų lyderiai, susirinkę aptarti partijos dalyvavimo po metų vyksiančiuose Seimo rinkimuose.

Susirinkime dalyvavo 52 skyrių pirmininkai iš visos Lietuvos.

Partijos pirmininkas Eligijus Masiulis džiaugiasi principinga partiečių pozicija. "Reikia gerbti partijos aktyviausių narių pasiryžimą dirbti savarankiškai ir atstovauti liberaliems Lietuvos rinkėjams. Linkime sėkmės savo kolegoms ir tikimės kartu su jais įgyvendinti liberalias reformas ateityje", - sakė jis.

Taip pat liberalų skyrių pirmininkai kalbėjo apie partijos rinkimų programos įgyvendinimą. Liberalų sąjūdžio frakcijai siūloma kuo greičiau siekti mokesčių mažinimo, "Sodros" reformos, valstybės valdymo išlaidų mažinimo.

Spalio 15-16 dienomis vyksiančiame partijos suvažiavime liberalai ne tik rinks partijos pirmininką, bet ir pateiks pasiūlymus mokesčių, socialinės apsaugos, sveikatos apsaugos ir žemės ūkio klausimais.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder