Per avariją Ispanijoje 3 lietuvės sužeistos nesunkiai, netrukus grįš į Lietuvą

Per avariją Ispanijoje 3 lietuvės sužeistos nesunkiai, netrukus grįš į Lietuvą

Per autobuso avariją netoli Barselonos nesunkiai sužeistos trys Lietuvos pilietės artimiausiu metu bus išrašytos iš ligoninės ir galės tęsti kelionę į Lietuvą.

Kaip Eltą informavo Užsienio reikalų ministerijos Informacijos ir viešųjų ryšių departamento direktorius Rytis Paulauskas, nukentėjusiosioms yra suteikta būtinoji pagalba, jų patirti sužeidimai nėra sunkūs. Ministerijos atstovas taip pat teigė, kad Lietuvos konsuliniai pareigūnai susisiekė su avariją patyrusio autobuso kompanija, kuri taksi automobiliais moteris nugabens į lagaminų saugojimo vietą.

"Tuomet, tikimės, kad ji (kompanija, - ELTA) nugabens ir į Barselonos oro uostą, kur bus nupirkti bilietai kelionei į Lietuvą. Nukentėjusiosios taip pat turės galimybę kreiptis ir į draudimo kompaniją dėl žalos atlyginimo", - Eltai sakė R. Paulauskas.

Autobuso avarija netoli Barselonos įvyko ankstų trečiadienio rytą, apie 3 val. Ispanijos laiku, kai transporto priemonė lyjant lietui važiavo į El Prato oro uostą. Naujienų agentūros AFP duomenimis, avarijos metu nukentėjo mažiausiai 24 asmenys - Airijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Lenkijos, Lietuvos, Baltarusijos ir Ispanijos piliečiai.

Visi nukentėjusieji, įskaitant ir vairuotoją, nugabenti į gydymo įstaigas, 15 žmonių patyrė lengvus, 6 - vidutinius sužeidimus.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder