Po susitikimo su Seimo socialdemokratais „valstiečių“ vadovai įsitikinę, kad partneriai neatsitrauks

Po susitikimo su Seimo socialdemokratais „valstiečių“ vadovai įsitikinę, kad partneriai neatsitrauks

Po susitikimo su valdančiųjų pusėje prieš partijos valią likti nusprendusiais Socialdemokratų frakcijos atstovais Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderiai įsitikinę, kad partneriai neišsigąs grėsmės būti pašalintiems iš partijos ir neatsitrauks.

„Iš esmės mes to klausimo (ar tikrai lieka koalicijoje) nekėlėm, bet pagal tuos darbiniu klausimus matosi, kad kalbama dabiniais konkrečiais klausimais, tai nėra pagrindo teigti, kad jie kažkaip kitaip turėtų elgtis“, – po neskelbto susitikimo su socialdemokratais sakė premjeras Saulius Skvernelis.

„Tokio nerimo nėra“, – į klausimą, ar nebijo, jog socialdemokratai gali atsitraukti, atsakė LVŽS vadovas, frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis

Abu „valstiečių“ vadovai teigė, kad susitikime nebuvo aptarimi postų perdalijimo klausimai. Anot jų, buvo kalbama apie būsimą biudžetą, kitus Seimo einamuosius klausimus.

Dalis socialdemokratų frakcijos narių pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija nepaisydami Socialdemokratų partijos tarybos sprendimo trauktis į opoziciją.

Po šiuo susitarimu yra 11 Seimo socialdemokratų parašų, šeši socialdemokratų parlamentarai jo nepasirašė, tačiau iš frakcijos nesitraukia.

Prieš savaitę Socialdemokratų partijos taryba nutarė pasitraukti iš valdančiosios koalicijos su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Tokiam sprendimui nepritariantys Seimo Socialdemokratų frakcijos nariai pasirašė susitarimą su „valstiečiais“ dėl frakcijų koalicijos sudarymo Seime.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder