Remigijus Šimašius liberalų suvažiavime kalbėjo apie naują partijos gyvavimo etapą

Remigijus Šimašius liberalų suvažiavime kalbėjo apie naują partijos gyvavimo etapą

Liberalų sąjūdžio suvažiavime kalbėjęs laikinasis partijos pirmininkas Remigijus Šimašius teigė, kad korupcijos skandalas pakirto pagrindinę partijos stiprybę - tikėjimą skaidrios ir sąžiningos politikos idėja.

"Šiandien tikslas yra vėl tvirtai atsistoti ant kojų ir vėl susigrąžinti tą pasitikėjimą, kurį turėjome", - savo kalboje suvažiavimo metu sakė R. Šimašius.

Pasak R. Šimašiaus, naujas Liberalų sąjūdžio gyvavimo etapas bus pažymėtas atvirumo ženklu, taip pat dar kartą patikino, kad partijoje nebus toleruojama korupcija ir šešėliniai veiksmai.

"Atvirumas reikalingas tam, kad mumis vėl pasitikėtų rinkėjas, kad galėtume pasitikėti vienas kitu", - kalbėjo Vilniaus meras.

"Nedangstome, nesislapstome, nemeluojame. Darome rimtas išvadas, keičiamės ir keliame sau dvigubai aukštesnius reikalavimus negu iki tol", - teigė R. Šimašius, taip pat pažadėjęs glaudžiai bendradarbiauti su partijos vedliu Seimo rinkimuose Eugenijumi Gentvilu.

Šeštadienį liberalai iš 6 kandidatų turėtų išrinkti naują partijos pirmininką, taip pat kitus valdymo organus bei patvirtinti naują etikos kodeksą ir skaidrumo standartą. Naujo partijos pirmininko liberalams prireikė, kai dėl įtarimų prekyba poveikiu, neteisėto praturtėjimo ir kyšininkavimo iš šių pareigų gegužės viduryje atsistatydino Eligijus Masiulis, taip pat atsisakęs Seimo nario mandato. Kurį laiką partijos vairą buvo perėmęs europarlamentaras Antanas Guoga, tačiau dėl vidinių partijos nesutarimų po kelių dienų pats pasitraukė iš Liberalų sąjūdžio.

Sidebar placeholder