Automobilių stovėjimas
Nuo pirmadienio, kaip buvo planuota, mokesčius už automobilių stovėjimą iš klaipėdiečių rinksiantys "parkomatai" gali dar neveikti.
Priežastis gali būti ta, kad Klaipėdos savivaldybė "parkomatų" iki šiol iš konkursą laimėjusios ir juos įrengusios bendrovės
"Urbico" neperėmė į savo balansą. Esą jei to nebus padaryta, "Urbico" sausio 5-ąją aparatų neįjungs, nes šiems pradėjus veikti jų neįtraukus į savivaldybės balansą, būtų pažeisti įstatymai, "Urbico" neturėtų teisės inkasuoti surinktų pinigų.
Tiesa, kol kas ši informacija nepatvirtinta. Pasak "Urbico" atstovo žiniasklaidai Sigito Baltuškos, jokių šios bendrovės komentarų iki pirmadienio nebus.
VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" direktorius Gintaras Neniškis išreiškė abejonę, ar "parkomatai" iš tiesų galėtų neveikti nuo numatytos datos, tačiau pridūrė galutinių "Urbico" ir uostamiesčio savivaldybės pokalbio rezultatų nežinąs.
Giedrė NORVILAITĖ
Rašyti komentarą