Rolandas Paksas: STT mums padarė pavasarinę "Dovaną"

Rolandas Paksas: STT mums padarė pavasarinę "Dovaną"

Tvarkos ir teisingumo partijos lyderis, europarlamentaras Rolandas Paksas rinkimų rezultatus įvertino "santūriai vidutiniškai" ir teigė, kad dalį partijos elektorato patraukė Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) tyrimas ir eskaluojama geopolitinė įtampa dėl Ukrainos konflikto.

Pasak R. Pakso, "tvarkiečiai" preliminariai gavo 87 mandatus, nors praėjusiuose rinkimuose jų turėjo 165. Pergalę Pagėgiuose gali švęsti šios partijos kandidatas į merus Virginijus Komskis, antrame ture "tvarkiečių" merai rungsis penkiose savivaldybėse.

Partijos lyderį nemaloniai nustebino didelis neatitikimas tarp pernai gegužę vykusių rinkimų į Europos Parlamentą ir šių savivaldos rinkimų rezultatų.

"Tai ryškus neatitikimas dabartiniams balsams (...), tas neatitikimas tarp prognozuojamų vietų ir realaus skaičiaus reikalauja realios analizės", - kalbėjo europarlamentaras.

Anot R. Pakso, nemažai rinkėjų balsų iš Tvarkos ir teisingumo atplėšė "pavasarinė STT dovana" - atliktos kratos ir poėmiai partijos būstinėje, taip pat plačiai eskaluojama karinė grėsmė Lietuvai.

Komentuodamas Vilniaus miesto mero rinkimų rezultatus, R. Paksas teigė tikėjęsis geresnio LLS lyderio Artūro Zuoko pasirodymo, tačiau pripažino, kad nuosekliai prie savo rinkimų programos dirbęs liberalas Remigijus Šimašius balsus surinko dėsningai. Pasak "tvarkiečių" lyderio, kandidato į Vilniaus merus Petro Gražulio pasirinkimas buvo geriausias sprendimas, kokį partija galėjo priimti iš rinkimų kovos pasitraukus Rolandui Skaisgiriui.

"Tai buvo geras pasirinkimas mums kaip partijai, kadangi reikėjo greitai reaguoti į situaciją (...) dėl buvusių Europos Parlamento rinkimų. Noriu priminti, kad P. Gražulio rezultatas tada buvo trečias", - kalbėjo R. Paksas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder