Rolandas Paksas: "tvarkiečių" pasitraukimas iš koalicijos - asmeninė Petro Gražulio pozicija

Rolandas Paksas: "tvarkiečių" pasitraukimas iš koalicijos - asmeninė Petro Gražulio pozicija

Tvarkiečiui" Petrui Gražuliui pareiškus, kad tuo atveju, jeigu Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Jonas Milius bus atstatydintas, partija Tvarka ir teisingumas pasitrauks iš valdančiosios koalicijos, pats partijos pirmininkas europarlamentaras Rolandas Paksas teigia, kad tai tėra asmeninė P. Gražulio pozicija. Tiesa, politikas pripažįsta, kad partijos deleguotiems ministrams nurodyta nepritarti J. Miliaus atleidimui. 

Parlamentaras "tvarkietis" P. Gražulis pareiškė, kad, jeigu J. Milius bus atstatydintas, partija "Tvarka ir teisingumas" pasitrauks iš valdančiosios koalicijos. 

"Manyčiau, kad ne STT Lietuvoje teisingumą vykdo, o teismai. (...) Aš sakiau šiandien Vyriausybėje, kalbėjau 8 val. ryto su prezidentu Rolandu Paksu, kad, jeigu bus taip lyg važiuojant buldozeriu, tai yra nenustatant konkrečių pažeidimų, atstatinėjamas J. Milius, "Tvarka ir teisingumas "išeis į opoziciją", - "Žinių radijui" pareiškė P. Gražulis. 

Partijos pirmininkas R. Paksas Eltai patvirtino, kad toks pokalbis apie J. Milių buvęs - "tvarkiečių" deleguotiems ministrams Vyriausybėje nurodyta nepritarti VMVT vadovo atleidimui. 

"Taip, kalbėjausi su P. Gražuliu šiandien rytą ir aš visiškai palaikau tą mintį bei prašiau, kad mūsų ministrai Vyriausybės pasitarime nepritartų J. Miliaus pašalinimui iš pareigų. Manau, kad nepriklausomai nuo to, ar žmogus atrodo kaltas, ar nekaltas, tai visada turi nuspręsti atitinkamos institucijos, o ne kažkokie politiniai užsakymai. Mūsų deleguotiems ministrams buvo išsakyta mūsų partijos pozicija (nepritarti J.Miliaus atleidimui, - ELTA.)", - teigė R. Paksas. 

Dėl "tvarkiečių" ultimatumo koalicijos partneriams, pasak R. Pakso, tai jau daugiau asmeninė P. Gražulio pozicija. 

"Dėl tų pasitraukimų - aš manau, kad Petras išsakė savo asmeninę poziciją. Nesu linkęs taip kategoriškai ir greitai spręsti tokių dalykų. Čia yra jo asmeninė pozicija", - sakė "Tvarkos ir teisingumas" lyderis. 

Ministrų Kabinetas trečiadienį svarstys, ar J. Milius gali toliau eiti VMVT vadovo pareigas. Vyriausybės pasitarime įtrauktas klausimas dėl korupcijos rizikos analizės VMVT. 

Valdančiąją centro kairės koaliciją sudaro Socialdemokratų partija, Darbo partija bei partija Tvarka ir teisingumas. 

"Tvarkiečiai" turi du ministrus - aplinkos ministrą Kęstutį Trečioką ir vidaus reikalų Tomą Žilinską. 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder