Saulius Stoma palieka Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakciją

Saulius Stoma palieka Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakciją

Parlamentaras Saulius Stoma, po gegužės 17 d. įvykių Garliavoje išstojęs iš Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos, traukiasi ir iš jos frakcijos. Jo teigimu, būtų nekorektiška dalyvauti frakcijos veikloje, prasidėjus rinkimų kampanijai, kurioje jis turės konkuruoti su buvusiais partijos kolegomis.

"Iki paskutinio momento nesitraukiau iš frakcijos, tikėdamasis bent šiek tiek paveikti pastarosiomis dienomis priiminėjamus Lietuvai labai svarbius sprendimus, - sako S. Stoma. - Deja, partijos vadovybė, naudodamasi artėjančiais rinkimais, galimybe manipuliuoti partijos sąrašu ir finansine parama, galutinai pamynė demokratijos principus, o argumentuotą diskusiją pakeitė be apeliaciniu savo valios primetimu".

Parlamentaras ketina dirbti Mišrioje Seimo narių grupėje.

"Mano elgesys ir balsavimas, perėjus į Mišrią Seimo narių grupę, kuri nepriklauso nei pozicijai, nei opozicijai, nesikeis. Kaip ir anksčiau, remsiu visus pozityvius konservatorių siūlymus ir priešinsiuosi tiems, kurie man atrodys blogi. TS-LKD frakciją ir toliau laikau pačia geriausia iš visų galimų šiame Seime. Gerbiu didžiąją dalį jos narių ir dėkoju už kartu praleistą laiką", - sako S. Stoma.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder