Siūloma į VRK sudėtį įtraukti I. Malinauskienę ir V. Urbaną

Siūloma į VRK sudėtį įtraukti I. Malinauskienę ir V. Urbaną

Į Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sudėtį siūloma įtraukti partijos "Drąsos kelias" atstovę Ireną Malinauskienę ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijai (LLRA) atstovaujantį Valdemarą Urbaną.

Tokį nutarimo "Dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos sudarymo" pakeitimo projektą Seimo posėdžių sekretoriate įregistravo Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas.

Papildyti VRK sudėtį planuojama atsižvelgiant į tai, kad 2012 metų Seimo rinkimuose daugiamandatėje rinkimų apygardoje Seimo narių mandatų negavo Liberalų ir centro sąjunga, dabar atstovaujama VRK, taip pat į tai, kad daugiamandatėje rinkimų apygardoje Seimo narių mandatus gavo atstovų VRK neturėjusi partija ",Drąsos kelias" ir Lietuvos lenkų rinkimų akcija.

Nutarimo projekte iš VRK sudėties siūloma išbraukti Liberalų ir centro sąjungos atstovę Ingą Milašiutę.

Vilniaus universiteto Pramonės ekonomikos fakultetą ir Vilniaus universiteto Teisės fakultetą baigusi I. Malinauskienė pernai rudenį su "Drąsos kelio" partija bandė patekti į Seimą.

V. Urbanas yra Seimo Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) frakcijos referentas. Vilniaus universitete jis yra baigęs ekonomikos ir finansų bei tarptautinės verslo ekonomikos studijas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder