Už žuvusius vaikus uždegtos gedulo žvakutės
Už žuvusius vaikus uždegtos gedulo žvakutės

Penktadienio vidurdienį daugelyje šalies miestų gedint už žuvusius vaikus uždegtos gedulo žvakės. Akciją „Gedulo ir vilties savaitgalis - žvakė už kiekvieną vaiką" paskatino penktadienio rytą keturmečio berniuko, žiauriai sumušto motinos ir patėvio, mirtis. Prie Seimo rūmų nužudyto berniuko atminimas pagerbtas tylos minute ir žvakelėmis.

Žvakės uždegtos prie šalies savivaldybių, užsienyje - prie ambasadų, bendruomenių namuose, negalintys ten nuvykti žmonės degė žvakes namuose ar darbe. Žmonės degti žvakutes taip pat kviečiami ir Klaipėdoje.

"Kviečiame gedulo savaitgaliui ar netgi nieko nelaukiant už kiekvieną žuvusį vaiką, už kiekvieną vaiką, prieš kurį smurtaujama, už kiekvieną mažą žmogų - mūsų ateitį ir mūsų turtą, uždegti vilties ir gedulo žvakę kaip palaikymo jiems ženklą ir pasakymą aiškų "Nesutinku" su tuo, kas vyksta Lietuvoje.

Jei vaikai, susibūrę į vieną kumštį, gebėjo apginti suaugusį žmogų - savo mokytoją, ir mums parodė pavyzdį, tai mes, suaugusieji, jau nebegalime atsitraukti.

IR VISAI NESVARBU, KAD ESAME SVETUR - daug svarbiau susiburti kilniam tikslui ir parodyti, kad mums taip pat rūpi KIEKVIENAS MŪSŲ VAIKAS", - rašoma akcijos iniciatorės Rimos Olberkytės-Stankus kreipimesi.

Sidebar placeholder