Valentinas Mazuronis: kiek rinkėjai patikės mandatų, tiek paimsime

Valentinas Mazuronis: kiek rinkėjai patikės mandatų, tiek paimsime

Darbo partijos pirmininkas europarlamentaras Valentinas Mazuronis neprognozuoja, kiek mandatų naujos kadencijos Seime gaus "darbiečiai", o derybas dėl būsimos koalicijos palieka sekmadienio nakčiai. 

V. Mazuronis sekmadienio rytą balsuoti į sostinės Naujamiesčio apygardos S. Konarskio rinkimų apylinkę atvyko su žmona Danute. V. Mazuronis pilietinę pareigą atliko toje pačioje rinkimų apylinkėje, įsikūrusioje Jono Basanavičiaus progimnazijoje, kaip ir Premjeras, Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius. 

V. Mazuronis neprognozavo, ar "darbiečiams" pavyks peržengti 5 proc. rinkėjų balsų barjerą, reikalingą partijai patekti į Seimą.

"Viskas - rinkėjų rankose, aš neabejoju. Aš tik galiu pasakyti, kad, manau, kad žmonės pasirinks taip, kaip aš - stabilų gyvenimo gerėjimą, piniginių pilnėjimą ir vaikų ir anūkų saugumą mūsų valstybėje Lietuvoje. Jeigu visi balsuos taip, turėsime labai gerą valdžią. Jeigu kitaip - turėsime kitokią, gal irgi gerą (valdžią, - ELTA)", - žurnalistams sakė politikas. 

Darbo partijos pirmininkas neįvardijo, kiek partija tikisi mandatų naujos kadencijos parlamente.

"Tiek, kiek rinkėjai patikės, tikrai paimsime visus, nė vieno neatiduosime niekam", - kalbėjo V. Mazuronis.

Klausimus dėl būsimos koalicijos, su kuo matą ar nematą galimybių į ją eiti, politikas vadino ankstyvais.

"Manau, kad šiandien visa naktis, ypač po to, kai pasirodys rezultatai, bus tik tam ir skirta", - neabejojo Darbo partijos pirmininkas. 

Sekmadienį 8-ąjį kartą po Nepriklausomybės atkūrimo Lietuva renka Seimą. 7 valandą ryto Lietuvoje duris atvėrė 1996 rinkimų apylinkės. Iki 20 valandos šalies rinkėjai renka naująjį Seimą. Balsavimo teisę šiemet turi 2 mln. 504 tūkst. 267 rinkėjai. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder