Vydas Gedvilas STT veiksmus vadina necivilizuotais

Vydas Gedvilas STT veiksmus vadina necivilizuotais

Seimo Vicepirmininkas, "darbietis" Vydas Gedvilas mano, kad Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) veiksmai apklausiant partijos Tvarka ir teisingumas pirmininką europarlamentarą Rolandą Paksą, pagrindinį "Lietuvos ryto" akcininką Gedvydą Vainauską ir visuomeninį Premjero konsultantą, buvusį bendrovės "Omnitel" ilgametį vadovą Antaną Zabulį yra necivilizuoti.

"Mes kažkaip jau bandome priprasti prie tų ypatingų triukšmų, kurie vyksta mūsų valstybėje. Jau daugelis politikų, valstybės tarnautojų buvo būtent tokiu būdu pristatyti mūsų visai visuomenei ir dabartiniu metu aš abejoju, ar tikrai buvo reikalingas toks triukšmas, jeigu ir yra padarytos tam tikros nusikalstamos veikos. Tai (tirti, - ELTA.) teisėsaugai reikėtų teisiniu keliu ir aš manau, kad ta audra visiškai niekam nereikalinga. Suvaržytas žmonių judėjimas - tokiu brutaliu būdu jie buvo nusivesti į apklausą... Manau, kad šitie veiksmai visiškai nereikalingi ir aš jiems tikrai prieštarauju. Galima civilizuotais būdais šituos dalykus padaryti. (...) Ar mes kuriame kažkokį filmą, kurio pagrindiniai režisieriai yra STT pareigūnai? Man tokie dalykai nepriimtini. STT privalėtų keisti savo darbo metodus. Manau, kad čia matyti tam tikras noras užgniaužti žiniasklaidą, laisvą žodį", - interviu "Žinių radijui" sakė politikas.

ELTA primena, kad STT pirmadienį Tvarkos ir teisingumo partijos pirmininką europarlamentarą R. Paksą apklausė ikiteisminiame tyrime dėl galimai daryto poveikio pripažįstant Prienuose naujai pastatytą prekybos centrą tinkamu eksploatacijai, įtarimai pareikšti pagrindiniam "Lietuvos ryto" akcininkui G. Vainauskui.

A. Zabulis apklaustas tiriant galimą poveikį ikiteisminį tyrimą dėl sunkaus finansinio nusikaltimo atliekantiems Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos pareigūnams.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder