100-asis "Teleloto" milijonas - klaipėdiečiams

100-asis "Teleloto" milijonas - klaipėdiečiams

„Gyvenime jau kurį laiką vadovaujamės principu: svarbiausia - žinoti, ko nori, ir labai norėti. Minties galia beribė“, - sakė naujoji „Teleloto“ milijonierė, į „Olifėjos“ biurą Vilniuje atvykusi su vyru ir mama.

Trečiadienį paaiškėjo, kad sekmadienį 100-ąjį milijoną laimėjo klaipėdiečių šeima. Ji - pedagogė, jis - užsienio kompanijoje dirbantis analitikas. Laimingąjį loterijos bilietą jie nusipirko praėjusios savaitės pradžioje apsipirkdami maisto prekių parduotuvėje.

„Teleloto“ žaidėjai sekmadienį varžėsi dėl Aukso puodo, kuriame buvo 1 mln. litų. Vos baigus žaisti įstrižaines - sulig 45-uoju kamuoliuku - nuskambėjo skambutis, pranešantis, kad vienam žaidėjui iki milijono trūko tik vieno skaičiaus. Išriedėjus 46-ajam kamuoliukui paaiškėjo, kad milijoną laimėjo vienas žaidėjas. Centrinis loterijos kompiuteris parodė, kad laimingas bilietas pirktas Klaipėdoje, parduotuvėje „Iki“ pirmadienį po pietų. Klaipėdiečiai apie savo laimėjimą sužinojo jau kitą dieną.

Kaip pasakojo prizo laimėtoja, laimingąjį loterijos bilietą ji su vyru nusprendė nusipirkti apsipirkdami maisto parduotuvėje. Tačiau taip atsitiko, kad toje kasoje, kurioje mokėjo už prekes, kasininkė „Teleloto“ bilieto neturėjo. „Vis tiek mes jį nusipirksim“, - juokais pasakė ji kasininkei ir specialiai dėl loterijos bilieto užsuko į kitą parduotuvę. Paaiškėjo, kad ne be reikalo, - tas bilietas ir buvo laimingas.

Įvairius loterijų bilietus moteris perka nuo paauglystės ir ką nors laimi gana dažnai. Nuo vaikystės visi prašydavo, kad ji ištrauktų laimingą bilietą. „Matyt sekasi, nes niekam bloga nelinkiu“, - sako ji. Moteris neskaičiavo, kiek pinigų išleido loterijos bilietams, tačiau įsitikinusi - į loterijos bilietus investuoti pinigai tikrai atsiperka. Vyras taip pat ne kartą džiaugėsi įvairiais nemenkais laimėjimais. Tad ir šis laimėjimas labai smarkiai šeimos nenustebino.

Penkis vaikus jau užauginę klaipėdiečiai teigė nei vaikams, nei giminėms, nei draugams apie savo laimėjimą nieko nesakę ir nesiruošia sakyti. Anot jų, nereikia „drumsti vandens“. Jų vaikai nieko ypatingo nestokoja, normaliai gyvena, turi savo šeimas, savo namus ir viską, kas jiems būtina. Be to, jie taip buvo auklėjami - kiek turi, tiek ir turi užtekti. „Mūsų šeima didelė, tad visada planavome išlaidas, pirkinius. Sakyčiau, mokame elgtis su pinigais. Todėl namanau, kad laimėta suma mums apsuks galvą ar paskatins elgtis neprotingai“, - sakė milijono laimėtojas.

Patiems jiems taip pat nieko ypatingo nereikia - turi dviejų kambarių butą strategiškai geroje vietoje Klaipėdos centre, netoli senamiesčio, kuriame gyvena žiemą, ir nuostabią sodybą užmiestyje, kur leidžia dienas vos orams atšilus.

Abu klaipėdiečiai - kelionių mėgėjai, jau aplankę visus žemynus. Kaip patys teigia, gali gyventi be daiktų, bet be kelionių - ne. Tačiau laimėjimo savo pomėgiui išleisti taip pat nesiruošia, nes tam pakanka uždirbamų pinigų. Kažkokių ypatingų pramogų sau jie taip pat neieško.

„Mes nuolat užsiimame labdara, kiek tik galime padedame tiems, kuriems to reikia ir kurie, žinome, tuo džiaugiasi. Globojame svetimus vaikus, kuriems mūsų globos reikia. Vyras, išvažiavęs į komandiruotę, kaskart grįžęs namo randa čia vis kitus vaikus, kuriems stengiamės suteikti bent šiek tiek namų šilumos“, - sakė moteris, paklausta, ar nežada bent dalies laimėtų pinigų paaukoti labdarai.

Tad koks vis dėlto bus laimėto milijono likimas? Anot laimėtojų, pinigų paskirtis jau aiški ir nediskutuotina. Juos šeima visų pirma išleis savo tėvų sveikatos problemoms spręsti ir jų gyvenimo sąlygoms pagerinti.

„Sveikatos problemų jie turi daug, o kiek pas mus sveikatos priežiūra kainuoja - visi žino, - sakė naujoji milijonierė. - Jau viską suderinau: kitą savaitę tėvai išvažiuos į reabilitaciją, paskui spręsime odontologines problemas. Be to, nebenoriu, kad tėvai šaltų blokiniame daugiabutyje, tad reikės pasirūpinti, kaip pagerinti jų gyvenimo kokybę ir sąlygas“.

• Klaipėdoje laimėtas jau trečias milijoninis aukso puodas.

„Teleloto“ iš viso jau laimėta:

• 100 milijoninių aukso puodų;

• daugiau kaip 1000 didžiųjų prizų;

• 3703 automobiliai;

• 33 namai;

• 11 butų;

• 4 čekiai butams pirkti (po 300 000 litų);

• dešimtys tūkstančių daiktinių prizų.

Sidebar placeholder