Daugiavaikėms šeimoms suteikta lengvata

Daugiavaikėms šeimoms suteikta lengvata

Daugiavaikės šeimos turės galimybę įsigyti lengvatinius leidimus automobiliams miesto centrinėje dalyje statyti.

Klaipėdos miesto savivaldybės taryba nusprendė, jog 3 arba 4 mokyklinio amžiaus vaikus auginančios Klaipėdos šeimos galėtų įsigyti lengvatinius metinius leidimus statyti automobilius apmokestintose vietose. Jie kainuos 100 litų. O šeimoms, auginančioms penkis ar daugiau vaikų, šie leidimai bus išduodami visiškai nemokamai.

Tvarka įsigalios ir šeimos dėl leidimų galės kreiptis, kai miesto tarybos sprendimas bus paskelbtas spaudoje.

"Svarbu, kad gyventojai būtų deklaravę gyvenamąją vietą mieste", - sakė Klaipėdos miesto savivaldybės Transporto skyriaus vedėjas Rimantas Mockus.

Klaipėdos mieste šiuo metu yra registruotos daugiau nei 1 102 šeimos, auginančios 3 ar daugiau vaikų. Iš jų apie 50 augina 5 ir daugiau vaikų. Skaičiuojama, kad šia lengvata galėtų pasinaudoti iki pusės visų šeimų. Jei jos pasinaudotų Tarybos nustatyta lengvata, tai miesto biudžetas per metus netektų 144,5 tūkst. litų pajamų.

Šio sprendimo autoriai tikisi, kad daugiavaikės šeimos turės galimybę pigiau arba nemokamai atvykti į vietine rinkliava už automobilių statymą apmokestintoje teritorijoje esančias neformalaus ugdymo, medicinos, kultūros ir kitas įstaigas.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder