Kitą savaitę E. Gentvilas ketina sušaukti spaudos konferenciją ir paaiškinti, kodėl jis lieka dirbti Uosto direkcijoje, jeigu taip atsitiktų, arba kokius darbus jis palieka tęsti kitam vadovui.
E. Gentvilas sako nesipiktinąs tuo, kad gali būti atleistas iš Uosto direkcijos vadovo pareigų, nes pagal visus įstatymus šis postas yra politizuotas. O pretekstų jį atleisti nauja Susisiekimo ministerijos vadovybė gali nesunkiai surasti, pavyzdžiui, priekaištauti, kad Uosto direkcijos pelno įmoka iki šiol nepervesta į valstybės biudžetą. Jeigu ji būtų buvusi pervesta, tada būtų galima kaltinti tuo, kad tai padaryta be oficialaus Vyriausybės apsisprendimo ir t. t.
E. Gentvilas mano, kad netgi jei liktų dirbti Uosto direkcijoje, sąlygos jam būtų itin sudėtingos.
Beje, vakar E. Gentvilas parašė pareiškimą Vyriausiajai rinkimų komisijai, kad traukiasi iš Klaipėdos miesto tarybos deputatų. Tai jis privalėtų padaryti ruošdamasis tapti naujai išrinkto Seimo nariu. Kita vertus, jei liktų toliau vadovauti Uosto direkcijai, neturėtų laiko atsakingai eiti ir miesto Tarybos nario pareigų. Tuo, sako, jau esąs įsitikinęs.
Vietoje savęs į miesto Tarybą jis ketina siūlyti bendrapartietę Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdyje Dianą Stankaitienę, šiuo metu vadovaujančią Klaipėdos miesto Socialinės paramos centrui.
Pati D. Stankaitienė sakė, jog šiandien turėtų vykti frakcijos posėdis, kuriame bus sprendžiamas šis klausimas. Tačiau ji greičiausiai atsisakys tokio pasiūlymo, ir tai padaryti jai tektų jau trečią kartą.
"Tai nebūtų suderinama su mano dabartiniu darbu, kuris man patinka, yra ir mano darbas, ir hobis. Norėčiau, žinoma, pokyčių, tačiau tai man būtų per sunku pakelti materialiniu atžvilgiu. Vargu ar sugebėčiau išgyventi už 700 Lt atlyginimą. Turiu šeimą, tad privalau išlaikyti blaivią galvą", - sakė D. Stankaitienė.
Pasak E. Gentvilo, jeigu D. Stankaitienė atsisakys, tada jis siūlys papildyti miesto Tarybos narių gretas jaunimui, t. y. 27 metų Linai Skrupskelienei.
Rašyti komentarą