Himnas Klaipėdoje skambėjo ir vaikų balsais

Himnas Klaipėdoje skambėjo ir vaikų balsais

Lietuvos valstybės dienos renginius Klaipėdoje vainikavo valstybinio himno giedojimas po Kruizinių laivų terminale iškelta trispalve. Jei liepos 6-osios minėjime “Meridiano” skvere apsilankė daugiau vyresniosios kartos atsovų, tai himną giedojo net ir mažiausieji.

Šią "Tautiškos giesmės” giedojimo idėją, minint Lietuvos vardo tūkstantmetį, palaikė daugybė lietuvių visame pasaulyje: daug Lietuvos gyventojų ir net 56 pasaulio šalių lietuviai tokioje akcijoje dalyvavo prieš metus.

Šiemet renginys Klaipėdoje nebuvo vainikuotas grandioziniu koncertu. Visgi tai, jog tokį vėjuotą vakarą "Tautiškos giesmės" giedoti susirinko nemenkas būrys žmonių, rodo augančią lietuvių savigarbą. Nemaža buvo pasidabinusių tautiniais motyvais. Pasirodo, savo mašinas papuošti Lietuvos vėliavėlėmis galima ne tik per krepšinio čempionatą.

Kruizinių laivų terminale apsilankė ir Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius. Atvyko ir dieną Klaipėdoje jau koncertavę Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės folkloro ansamblio "Vilnelė“ muzikantai.

Renginys, nors ir truko tik apie 10 minučių, nuteikė puikiai. Folkloro ansamblis dar spėjo sudainuoti keletą dainų ir sušokti šokį. Drauge su muzikantais šoko ir miesto meras.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder