Klaipėdos konservatoriai turi galutinį rinkimų sąrašą

Klaipėdos konservatoriai turi galutinį rinkimų sąrašą

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Klaipėdos miesto nariai slaptu balsavimu skyriaus pirmininku dvejiems metams išrinko Naglį Puteikį, kuris gavo 189 skyriaus narių balsus, antrasis kandidatas Paulius Martinkėnas surinko 27 balsus.

Skyriaus narių susirinkime taip pat buvo patvirtintas galutinis kandidatų savivaldos rinkimuose sąrašas.

Į jo dešimtuką nepateko keturi iš penkių dabartinių savivaldybės Tarybos narių - Vytautas Pranciškus Mickus, Marius Usonis, Kęstutis Gabšys ir Eugenija Odebrecht.

Kandidatų dešimtuke partijos nariai panoro matyti ir du nepartinius kandidatus - teisininkę Zitą Šličytę ir chirurgą Gediminą Kundrotą.

Į rinkimus uostamiesčio konservatorius ves jau anksčiau išrinktas sąrašo lyderiu dabartinis savivaldybės Tarybos narys N. Puteikis.

Antroje sąrašo pozicijoje atsidūrė daugiausia skyriaus reitingo balsų surinkusi viena iš Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio steigėjų Klaipėdoje, buvusi Aukščiausiosios Tarybos - Atkuriamojo Seimo narė teisininkė Z. Šličytė.

Trečioji vieta sąraše atiteko partijos senbuviui, vienam iš konservatorių partijos Klaipėdoje steigėjų Arūnui Barbšiui, ketvirtoji – Klaipėdos universiteto Gamtos mokslų ir matematikos fakulteto dekanui profesoriui Petrui Grecevičiui, penktoji – politinių kalinių ir tremtinių atstovui Jonui Milieriui, šeštoji – choro "Aukuras“ vadovui Alfonsui Vildžiūnui, septintoji – Jaunųjų konservatorių atstovui Michailui Denisenko, aštuntoji – pirmosios Klaipėdos miesto Tarybos nariui, aktyviam to meto sąjūdininkui Vytautui Lupeikai, devintoji – Pasauliečių pranciškonų ordino tarptautinės tarybos Romoje nariui Nerijui Čapui, dešimtoji – Klaipėdos ligoninės Širdies chirurgijos skyriaus vedėjui G. Kundrotui.

Dabartiniai Klaipėdos miesto TS-LKD frakcijos nariai V. P. Mickus, M. Usonis, K. Gabšys ir E. Odebrecht užėmė atitinkamai 12, 14, 16 ir 17 vietas.

Nors sąrašo lyderis N. Puteikis turėjo teisę savo nuožiūrą visų skyriaus narių sureitinguotame sąraše dalį kandidatų pakelti aukščiau naudodamas 10 proc. visų reitingo balų, tačiau jis šia teise nepasinaudojo.

Buvo patvirtintas tik vienas pataisymas – krikščionių demokratų frakcijos vadovas N. Čapas iš 11-os buvo pakeltas į 9-ą vietą pagal partijų susijungimo metu pasirašytą susitarimą. Jame buvo numatyta, kad krikdemų atstovui garantuojama vieta, priklausanti nuo susijungiančių partijų narių ir pastaruosiuose rinkimuose gautų balsų santykį. Klaipėdoje - tai ne žemesnė nei 9-a vieta.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder