Kurorto širdyje - pramogų parkas visai šeimai

Kurorto širdyje - pramogų parkas visai šeimai

Palangos širdyje, J. Basanavičiaus gatvėje, įsikūręs Palangos vasaros parkas savaitgalį pakvietė lankytojus į oficialų parko atidarymą. Nauja ir išskirtinė pramogų vieta kurorte ketina tapti traukos centru visai šeimai ne tik vasarą.

Pramogų parko įkūrėjas Dainius Drungilas pasakojo, kad idėja sukurti tokią pramogų erdvę buvo puoselėta ne vienerius metus. Prieš dvejus metus buvo nerta į avantiūrą - įrengti batutai po atviru dangumi, kas buvo išties neįprasta. Tačiau naujovė susilaukė dėmesio ir buvo nuspręsta pramogų erdves gamtos apsuptyje išplėsti ir papildyti įvairesnėmis aktyviomis veiklomis.

"Basanavičiaus gatvėje visuomet buvo tik barai, kavinės, kioskeliai. Tad nieko panašaus iki šiol nebuvo. Bandėme, tikrinome, kaip žmonės reaguoja į tokias pramogas, ar jiems įdomu, ar patinka. Kadangi tai žmonėms patiko, turėjome ambicijų pasiūlyti jiems daugiau veiklos. Norime, kad J. Basanavičiaus gatvė pakeistų savo veidą, taptų patrauklesnė šeimoms su vaikais, jauniems žmonėms, kurie nori praleisti laiką propaguodami aktyvų poilsį, sportą", - kalbėjo D. Drungilas.

Aktyvus ir pasyvus poilsis

Daugiau nei 15 tūkst. kv. m ploto pramogų parke yra veiklos įvairaus amžiaus lankytojams - nuo mažiausių kūdikių iki senelių.

Daugiau nei 500 kv. m skirti batutams - nuo paprastų iki unikalių Lietuvoje olimpinių batutų. Prie įprastų batutų yra didžiulės kempinių "vonios", į kurias vaikai gali saugiai šokinėti - mokomasi atlikti salto ir kitokius triukus.

POILSIS pramogų parke gali būti ir pasyvus - sėdint ant sėdmaišių, pasisupant hamakuose, išgeriant kavos ar suvalgant ledų.

"Olimpiniai batutai yra didesni ir tampresni, ant jų galima rengti gimnastų pasirodymus, nes jais galima iššokti net į 6 metrų aukštį. Ant olimpinio batuto vienu metu gali šokinėti vienas žmogus, tad dažnai prie mūsų turimų dviejų tokių batutų nusidriekia eilė, nes daug kas nori juos išbandyti", - šypsojosi D. Drungilas.

Mažiesiems pramogautojams įrengtos žaidimų aikštelės su laipynėmis, o tėvelius gali sudominti mini golfo takeliai, kurių skaičių ateityje ketinama padvigubinti. Mėgstantiems iššūkius patiks kliūčių ruožas "Ninja Warrior", įkvėptas Jungtinėse Amerikos Valstijose rodomos populiarios laidos.

Norintiems kiek kitokio aktyvumo siūloma išsinuomoti dviračius ar velomobilius. Besiilgintys žiemiškų pramogų gali išbandyti savo jėgas vasaros ledo čiuožykloje, išklotoje dirbtiniu ledu. Čiuožykloje net rengiamos diskotekos. O jeigu aktyvios pramogos nuvargina ir norisi atsigaivinti, vos už kelių šimtų metrų banguoja Baltijos jūra.

Pramogų parke yra erdvių ne tik norintiems aktyvaus laisvalaikio - galima išbandyti virtualius žaidimus, pailsėti ant sėdmaišių, pasisupti hamakuose, atsigerti kavos, suvalgyti ledų ar rimčiau užkąsti.

Siūloma apžiūrėti ir istorinių nuotraukų ekspoziciją, kurioje - Palangos kaip kurorto pradžia, senosios Palangos vaizdai iš tų laikų, kai Palangoje įsikūrė grafai Tiškevičiai.

Parke veikia puikiai visoje Lietuvoje atpažįstami restoranai ir kavinės. Smaguriams siūlomi išskirtiniai desertai. Norintiems ramaus poilsio galima pasinaudoti žuvyčių SPA arba masažuotojų paslaugomis. Šis parkas jau yra pamėgtas ir ramaus poilsio mėgėjų.

Pratęsti vasarą

Palangos vasaros parko įkūrėjas džiaugėsi, kad oficialaus atidarymo metu lankytojus palepino vasariškas oras, tad jie galėjo išbandyti visas pramogas.

Dar šiemet ketinama dalį įrenginių uždengti stogu bei uždangomis, kad būtų galima pramogauti ir esant vėjuotam orui ar lyjant lietui. Pasak pašnekovo, yra minčių ateityje įrengti šildomas erdves, kuriose ir vėsesniu oru būtų galima švęsti vaikų gimtadienius ar kitas šeimos šventes.

Parke yra kuriama harmonija tarp aktyvaus ir pasyvaus poilsio mėgėjų, todėl čia laiką praleisti gali kiekvienas. Mūsų šūkis yra "Emocijos, kuriančios gyvenimą", tad juo ir vadovaujamės. Parko tikslas yra pratęsti vasarą, kad net ir spalio mėnesį šeimos pas mus galėtų atvykti papramogauti ir gerai praleisti laiką dienai, dviem ar ilgiau, kad turėtų ką veikti kurorte.

Parkas yra tarsi gyvas organizmas, kuris nuolat atsinaujina, kuriasi, pasipildo, keičiasi, tad tai, kaip dabar atrodo parkas, toli gražu nėra galutinis vaizdas. Kitais metais parkas turėtų pasipildyti dar įdomesnėmis pramogomis", - pabrėžė D. Drungilas.

Siekiama, kad Palangos vasaros parkas veiktų nuo kovo-balandžio iki pat lapkričio mėnesio ir taptų Vakarų Lietuvos bei visos šalies gyventojų traukos centru, kuriame pramogautojai viską rastų vienoje vietoje.

Pasak D. Drungilo, parko teritorijoje užtikrinamas pramogautojų, ypač vaikų, saugumas. Prie įrenginių budi parko darbuotojai, stebintys besilinksminančius vaikus, teritorijoje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

"Norime, kad visi, apsilankantys pas mus, būtų geros nuotaikos ir išeitų su gerais įspūdžiais. Kartais būna ir ašarų, bet tik tuomet, kai tenka palikti pramogas", - šypsojosi D. Drungilas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder