Laimingąjį bilietą kasininkė suplėšė ir negrąžino

Laimingąjį bilietą kasininkė suplėšė ir negrąžino

Vienoje Šilutės parduotuvėje pardavėja-kasininkė, iš klientės paėmusi laimingą "Teleloto" bilietą, jo negrąžino ir išmetė į šiukšlių dėžę.

„Džiaugiuosi, kai kartais aplanko laimės akimirka, o dar smagiau – kai ji ateina netikėtai. Tačiau nė kiek džiaugsmo nekelia nesusipratimų virtinė. Laimingasis „Teleloto“ bilietas šiuo metu mano kišenėje guli suplėšytas. Kyla didelių abejonių, ar loterijos atstovybė užskaitys laimėtąjį prizą.

Vakar lankiausi „Iki“ parduotuvėje, kuri yra H. Šojaus g. 1 (anksčiau buvusi „Iki Cento“). Mokėdama prie kasos už prekes nutariau tuo pačiu pasitikrinti „Teleloto“ bilietą. Kai kasininkė įvedė bilieto numerius, pasigirdo muzikėlė, vadinas, kažką laimėjau. Tačiau, mano didelei nuostabai, pardavėja-kasininkė laimingojo bilieto negrąžino, o atidavė tik laimėjimo šaknelę. Ką laimėjau, taip pat nepranešė... Kai paprašiau, kad atiduotų bilietą, gana įžūliai buvo man atsakyta, kad laimingųjų bilietų negrąžinama. Netrukus priėjo ir apsaugos darbuotojas, kuris paėmė bilietą ir nuėjo.

Sutrikau. Kai grįžau namo, paskambinau į „Teleloto“ atstovybę pasiteirauti, kokią laimę atnešė mano bilietas. Deja, manęs paprašė pasakyti jo numerį... Kaip aš galiu žinoti numerį, jei bilietą iš manęs, galima sakyti, atėmė?..
„Teleloto“ atstovybės darbuotojas, nustebęs tuo, kad man bilietas nebuvo grąžintas, pasakė, jog negali pasakyti, ką laimėjau, nes reikia žinoti numerį.

Grįžau atgal į parduotuvę. Deja, pardavėja, kuri man davė tik laimingojo bilieto šaknelę, su manimi net nesikalbėjo... Pro šalį eidamas apsaugos darbuotojas metė repliką: „Na, dabar tai tau bus...“. Išsikviečiau parduotuvės vadovę.

Pastaroji, išklausiusi situaciją, su keliais darbuotojais užsidarė sandėlyje ir kažką kalbėjosi. Neiškentusi ir aš užėjau į sandėlį. Man pranešė, kad bilietas jau yra... suplėšytas ir išmestas.

Vargais negalais tą laimingąjį „nelaimingą“ bilietą parduotuvės darbuotojai atrado šiukšlinėje. Žinoma, jis buvo suplėšytas. Nors bilietą suklijavo bei grąžino man, aš dabar jau nežinau, ar užskaitys „Teleloto“ atstovybė... Kaip vėliau sužinojau, laimėjau planšetinį kompiuterį.

Keista, nuo kada negrąžinami laimingieji bilietai? Ir kodėl norėdama atgauti tai, kas man priklauso, aš sulaukiu tokios nepagarbos, priekaištų ir gąsdinimų iš parduotuvės darbuotojų? Beje, toje parduotuvėje dažnai būna visokių „nepaaiškinamų“ dalykų, pavyzdžiui, pardavėjos dažnai ne taip suskaičiuoja ir grąžina mažesnę sumą. Tokie reiškiniai dažni ir kitose parduotuvėse...“

Šilutės krašto žinių portalas zinios1.lt telefonu susisiekė su „Iki“ parduotuvės, esančios H. Šojaus g. 1, vadove Diana Juščiute.

„Pagal naujai priimtą įstatymą, kuris įsigaliojo nuo šių metų sausio 26 d., laiminguosius bilietus mes turime paimti ir galime sunaikinti. O klientui grąžiname tik bilieto šaknelę. Vakar dieną įvyko nesusipratimas. Pardavėja-kasininkė pirmą kartą susidūrė su tokiu atveju, kai laimėjimas buvo didesnis, ir nežinodama, kad šiuo atveju reikia grąžinti bilietą, jį paėmė. Tai bus pamoka mums visiems“, - pasakojo parduotuvės vadovė.

Vadovės žodžiais tariant, „Iki“ parduotuvės darbuotojai kreipėsi į „Teleloto“ atstovybę ir paaiškino situaciją. Mūsų žiniomis, bilietas, nors ir suplėšytas, bus užskaitytas.

„Iki“ parduotuvės vadovė nuoširdžiai atsiprašo klientės už nesusipratimą.

Šaltinis: zinios1.lt

Raktažodžiai
Sidebar placeholder