Naglį Puteikį Taryboje pakeis sandėlininkas

Naglį Puteikį Taryboje pakeis sandėlininkas

Seimo nariu Klaipėdoje išrinktas konservatorius Naglis Puteikis ateityje žada daugiau laiko praleisti uostamiestyje nei sostinėje, sieks, kad nebūtų saugomas teisinės neliečiamybės, o savo vietą miesto taryboje užleis vienos valstybinės įstaigos sandėlininkui.

Pakartotinio balsavimo Danės apygardoje metu N. Puteikis įveikė socialdemokratą Aloyzą Každailevičių.

Rinkimuose dalyvavo 10,50 proc. arba 4477 rinkimų teisę šioje apygardoje turinčių klaipėdiečių, 115 biuletenių buvo sugadinta. Už konservatorių N. Puteikį balsavo 58,97 proc. rinkimuose dalyvavusių žmonių. Naujasis Seimo narys prisieks ir visas teises įgis Seimui susirinkus į rudens sesiją. Jis prisijungs prie didžiausios, 47 narius turinčios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos.

N. Puteikis žada tris dienas per savaitę dirbti Vilniuje, likusias - Klaipėdoje, jis savo biurą, kuriame dirbs du etatiniai padėjėjai, įkurs Liepų gatvėje 3.

"Dirbdamas Vilniuje apsistosiu pas brolį", - sakė vakar jis.

Prisiekęs Seime N. Puteikis pasitrauks iš Kultūros paveldo departamento Klaipėdos teritorinio padalinio vedėjo pareigų, jas eidamas šiemet atsisakė savo parašu patvirtinti detalųjį planą, kuriame numatyta naujo objekto statyba prie buvusio "Vaivos" kino teatro, nors tai padaryti jį įpareigojo teismas. Už tai N. Puteikiui gresia baudžiamoji atsakomybė dėl piktnaudžiavimo tarnyba bei teismo sprendimo nevykdymo.

"Šiuo metu šaukimo į teismą neturiu, tačiau labai norėčiau, kad jis įvyktų. Tokiu atveju paaiškėtų architektų apgaulė ir tai, kad Klaipėdos prokurorai bei Specialiųjų tyrimo tarnybos valdyba jiems padeda. Jeigu reikės - dalyvausiu procese, atsisakysiu teisinės neliečiamybės, kuri, mano manymu, yra blogų politikų apsauga", - sakė N. Puteikis.

Kas jo vietą užims padalinyje, paaiškės po konkurso.

Klaipėdos miesto taryboje N. Puteikį rudenį pakeis jo bendrapartietis, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Klaipėdos skyriaus atstovas Jonas Milierius. Šiuo metu VĮ "Klaipėdos miesto globos namai" sandėlininku dirbantis vyras per vasarį vykusius savivaldybių rinkimus surinko 1116 balsus ir partijos sąraše liko šeštas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder