Senjorams ir neįgaliesiems - nemokamos treniruotės

Senjorams ir neįgaliesiems - nemokamos treniruotės

Įvairiomis akcijomis pagarsėjęs sporto klubas "Šansas" kviečia nemokamai įsijungti į sporto veiklą naujas neįgaliųjų ir senjorų grupes, susipažinti su sporto klubo kolektyvu ir mėgautis teikiamomis paslaugomis.

Nuo spalio 1 dienos visą mėnesį kiekvieną pirmadienį ir penktadienį nuo 9 iki 12 val. senjorai ir neįgalieji gali nevaržomai be jokio užmokesčio mėgautis treniruoklių sale (Baltijos pr. 18A), erdviomis drabužinėmis ir dušais, žaisti stalo tenisą.

Sporto klubo "Šansas" vadovas Arūnas Jocys kasmet senjorams ir neįgaliesiems savo sporto klubo valdose rengia įvairias nemokamas akcijas.

A. Jocys ne kartą yra pabrėžęs, jog būtina visiems sudaryti vienodas sąlygas sportuoti ir džiaugtis gyvenimu.

"Ruduo - niūrus metas, tuo laikotarpiu žmonės mažiau juda. Mūsų tikslas, kad žmonės dienų dienas nesėdėtų prie TV ekranų, o sportuotų. Juk rudenį būna blogesnė nuotaika, o sportas gamina laimės hormonus - endorfinus. Tokias akcijas rengiame jau keleri metai. Smagu žiūrėti, kaip aktyviai neįgalieji ir senjorai lanko treniruotes. Jiems tai ne tik sportas, bet ir maloni atrakcija, bendraminčių susibūrimas ir laisvalaikio praleidimas. Neturi būti jokios prarajos tarp žmonių, nesvarbu, ar esi jaunas ir sveikas, ar senas, ar neįgalus. Man malonu stebėti, kaip žmonės per trumpą laiką sugeba tapti gerokai žvalesni ir tvirtesni. Žmonių padėka ir džiaugsmas mane tik dar labiau įkvepia siekti užsibrėžtų tikslų", - sakė A. Jocys.

Platesnė informacija teikiama ir registracija į nemokamas treniruotes vykdoma telefonu: 8 690 90190.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder