Sklypai sudomino tik vieną pirkėją

Sklypai sudomino tik vieną pirkėją

Vakar aukcione buvo parduodama net 11 uostamiestyje esančių valstybinės žemės sklypų, tačiau jie sudomino tik vieną pirkėją, kuris įsigijo 2 sklypus.

Valstybinės žemės nuomos ir pardavimo aukcionus dabar organizuojančio Valstybės žemės fondo darbuotojai stebėjosi, kad susidomėjimas buvo toks nedidelis.

"Tiesą sakant, prieš tai skambučių sulaukėme nemažai, tačiau aukciono dieną atėjo tik vienas pirkėjas", - sakė Valstybės žemės fondo Klaipėdos filialo vyresnioji ekonomistė Laima Jasinskienė.

Aukcione buvo parduodami nedideli sklypai su pakankama infrastruktūra individualių namų statybai. Pradinė vieno aro kaina, pasak L. Jasinskienės, buvo apie 10 tūkst. litų. Didžioji dalis parduodamų sklypų buvo Užlaukio gatvėje (sodai šalia Liepų gatvės, už Klaipėdos valstybinės kolegijos). Po vieną sklypą buvo pardavinėjama Šiaurės bei Dienovidžio gatvėse.

Anot L. Jasinskienės, pirkėjas už šiek tiek didesnę nei pradinė kaina įsigijo 0,12 ha ploto sklypus Užlaukio g. 18 ir 26. Jų pirminė kaina siekė 110 093 ir 114 929 litus.

Pokalbininkės teigimu, likusiems sklypams parduoti bus skelbiamas papildomas aukcionas. Tačiau kada tai bus, ji negalėjo atsakyti.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder