Sprogimą tiria kelios tarnybos

Sprogimą tiria kelios tarnybos

Kadangi pirmadienio rytą Minijos ir Naikupės gatvių sankryžą sudrebinusio sprogimo metu sunkiai nukentėjo du žmonės, šio reikalo ėmėsi Valstybinės darbo inspekcijos atstovai. Jie teigia neapsieisiantys be kitų tarnybų pagalbos.

"Vakarų ekspresas" jau rašė, jog sprogimas raudonų plytų pastate, kuriame įsikūręs paštas ir kirpykla, apgadino patalpas, išdaužė langų stiklus. Jo metu sunkiai sužaloti du vyrai, tikrinę vandens apskaitos skaitiklius. Po sprogimo pasigirdo įtarimų, jog būtent jie įžiebė liepsną, galėjusią sukelti nelaimę.

Pasak Darbo inspekcijos Klaipėdos skyriaus vedėjo Arūno Džiugo, nors dėl dviejų sunkiai darbo metu sužalotų asmenų sprogimo tyrimo ėmėsi būtent jie, išvadas dėl įvykusio sprogimo bus prašoma pateikti įvairių tarnybų. Jau paruošti raštai ugniagesiams, policijai. Savo tinklų ir įrenginių apžiūrą įpareigota atlikti ir AB "Lietuvos dujos".

Pasak A. Džiugo, tikslios sprogimo priežastys paaiškės po visų tarnybų atliktų tyrimų. Vyro teigimu, aišku viena - sprogo dujos. Kokios tai dujos ir iš kur jos galėjo atsirasti, kol kas neaišku.

"Lietuvos dujų" atstovai "Vakarų ekspresą" tikino patikrinę visus įmanomus variantus ir savo dujų nuotėkio ar kitokio įrenginių gedimo neradę.

"Yra įvairių versijų, iš kur galėjo atsirasti dujos. Gal tai pelkių dujos, o gal kas kita. Viskas paaiškės gavus visų tarnybų atsakymus. Kaltininkai turės būti nustatyti. Matyt, bus organizuojamas ikiteisminis tyrimas", - sakė A. Džiugas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder