Taikosi tik į direktoriaus kėdę

Taikosi tik į direktoriaus kėdę

Vakar baigėsi konkursas, kurio metu pateiktos paraiškos užimti du postus Klaipėdos savivaldybėje.

Jis buvo paskelbtas siekiant atrinkti kandidatus, pretenduojančius eiti Socialinių reikalų departamento direktoriaus ir Teritorijų planavimo poskyrio vedėjo pareigas.

Anot savivaldybės teisės ir personalo skyriaus atstovų, direktoriaus pareigas užimti norinčiųjų netrūksta, o užimti poskyrio vedėjo pareigas nepanoro nė vienas kandidatas, tad konkursą teks skelbti iš naujo.

Departamento direktoriaus postas laisvas nuo praėjusių metų rugpjūčio 2-osios, iki tol šias pareigas ėjo Nijolė Laužikienė, dabartinė kultūros viceministrė.

Teritorijų planavimo poskyris be vedėjo liko po to, kai buvo atleistas šias pareigas ėjęs Kęstutis Vaitiekūnas. Šis valdininkas gegužės 25-ąją darbo vietoje buvo aptiktas neblaivus: darbo dienai einant į pabaigą į savivaldybę atvykę pareigūnai jo organizme aptiko 1,95 promilės alkoholio.

Kas laimės konkursą departamento direktoriaus pareigoms eiti, paaiškės po pretendentų pateiktų dokumentų patikrinimo, o sprendimą priims administracijos direktoriaus sudaryta komisija.

Sidebar placeholder