Tapti seniūnaičiu pakako ir vieno parašo (sąrašas)

Tapti seniūnaičiu pakako ir vieno parašo (sąrašas)

Klaipėda jau išsirinko 46 seniūnaičius, du iš jų laimėjo rinkimus atnešę vos po vieną parašą.

Pasak Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojos Alinos Velykienės, 8 seniūnaitijos liko be seniūnaičių, nes jų kandidatai arba nepateikė gyventojų parašų, arba pasitraukė iš rinkimų.

Be seniūnaičių liko "Tauralaukio", "Saulėtekio", "Rambyno", "Baltijos", "Aušros", "Gedminų", "Menų mokyklos" ir "Želmenėlio" seniūnaitijos.

"Kol kas komisija nėra apsisprendusi ką daryti su tomis seniūnaitijomis, tačiau greičiausiai pakartotinų rinkimų nebus, nebent šių seniūnaitijų gyventojai išreikštų tokį pageidavimą. Greičiausiai šios seniūnaitijos turės palaukti iki kitų rinkimų - dvejus metus", - svarstė A. Velykienė.

Jos duomenimis, stropiausiai gyventojų parašus rinko "Smiltelės" seniūnaitijos kandidatai. Nugalėtojas Kęstutis Rudys surinkęs atnešė net 423 parašus, jo konkurentas buvo surinkęs net 323. Taip pat nemažai - 364 parašus surinko ir "Dviračių treko" seniūnaitis.

"Tačiau turime du seniūnaičius, kuriems pakako vos vieno parašo, kad laimėtų rinkimus - tai "Žilvičio" ir "Versmės" seniūnaičiai", - pastebėjo A. Velykienė.

Seniūnaičiams bus išduoti specialūs pažymėjimai.

Seniūnaičių sąrašas:

Aitvaro - Darius Sadeckas

Alksnynės - Tadas Simanauskas

Aukuro - Vilma Gražulytė

Baltikalnio - Erika Skuodaitė

Bandužių - Ligita Girskienė

Berželio - Edgaras Abromaitis

Brigantinos - Sigita Fiodorova

Brožynų - Milda Barisevičiūtė

Budelkiemio - Andrej Blinov

Dainavos - Jonas Tamošaitis

Danės - Eduard Melnikov

Debreceno - Remigijus Šimkus

Draugystės - Arnoldas Bučys

Dviračių treko - Antanas Gimbutas

Eglės - Birutė Tenkutytė

Gimnazijos - Saulius Anilionis

Girulių - Viktoras Kavolis

Klaipėdos vandens - Vaida Vasiliauskaitė

Kretingos - Vytautas Tenkutis

Kuršių - Remigijus Žiogas

Laukininkų - Irena Gailiutė

Molo - Vytautas Tenkutis

Muzikos centro - Harold Kovs

Nykštuko - Saulius Kaupas

Olimpijos - Olga Vorobjova

Pamario - Regina Rozenblat

Pingvinuko - Arūnas Pakutinskas

Politechnikos - Vytautas Tenkutis

Prekybos uosto - Ruslan Schneiderat

Rumpiškių - Sonata Pakutinskienė

S.Daukanto - Daiva Kaminskienė

Saulutės - Paulius Martinkėnas

Smiltelės - Kęstutis Rudys

Strėvos - Lina Šliburienė

Sulupės - Saulius Liekis

Šatrijos - Žužuna Toleikienė

Šilojų - Aurimas Mockus

Šviesos - Antanas Mozeris

Švyturio - Lina Šukytė

Vakarų - Karolis Stankus

Versmės - Vida Daugėlienė

Vėtrungės - Ingrida Kuzminskienė

Vilties - Aldona Ališauskienė

Volungės - Jonas Bartkevičius

Žaliakalnio - Vytautas Tenkutis

Žilvyčio - Vytautas Tenkutis

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder