Vaikams pasakas skaitė meras

Vaikams pasakas skaitė meras

Ketvirtadienį ,,Ievos Simonaitytės“ bibliotekoje vyko renginys, skirtas mažiesiems skaitytojams - ,,Merai skaito vaikams“. Šventėje vaikus linksmino aktorių trupė „Teatriukas“, o uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas skaitė pasakas, ištraukas iš vaikystės knygos.

Renginyje taip pat buvo pristatytas projektas ,,Augu skaitydamas“, kurio esmė – skatinti mažuosius skaityti ir domėtis knygomis. Leidyklos atstovė Danguolė Bijūnaitė vaikučiams davė Knygų medžius, kurie gali būti pildomi skaitant knygas.

Klaipėdos meras V. Grubliauskas skaitė ištrauką iš Kazio Sajos knygelės ,, Baltas vilkas“. Meras džiaugėsi, kad toks gausus būrys vaikų atėjo į renginį ir tikino mažylius, jog tik skaitydamas žmogus auga ir tobulėja.

V. Grubliauskas noriai atsakinėjo į mažųjų klausimus, o vienam iš vaikų pasiteiravus apie skaitymą, meras pripažino, jog labai mėgo skaityti vaikystėje, o su knyga draugauja iki šiol. Jis teigė, jog nė vienas žmogus neužaugo be knygos ir skatino vaikus atrasti stebuklingą knygų pasaulį.

Renginio vedėjai, aktorių trupės ,,Teatriukas“ artistai, dainuodami įtraukė vaikus į skaitymo žaidimą. Pasibaigus renginiui vaikai namo keliavo šypsodamiesi ir su šiltais prisiminimais.

 

Sidebar placeholder