Didžiosios Britanijos karalienė internetu ieško patikimo vairuotojo

Didžiosios Britanijos karalienė internetu ieško patikimo vairuotojo

Bakingamo rūmai, praradę viltį surasti tinkamą vairuotoją Didžiosios Britanijos karalienei per tradicines samdos tarnybas, paskelbė apie laisvą darbo vietą internete, taip pat naujose elektroninėse žiniasklaidos priemonėse.

Kaip pirmadienį skelbia BBC, "monarchei skubiai reikalingas patyręs vairuotojas, sukalbamo būdo ir gebantis palaikyti pokalbį".

Anksčiau internete Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II (Elizabeth II) ieškojo sau gero sodininko ir, matyt, surado būtent tokį, kokio norėjo. Dabar ši patirtis taikoma ieškant vairuotojo.

Skelbiama, jog karališkosios šeimos vairuotojo atlyginimas siektų 23 tūkst. svarų sterlingų (36 tūkst. JAV dolerių), tai yra šiek tiek mažiau nei vidutinis atlyginimas Britanijoje. Per savaitę jam ar jai teks dirbti prie vairo 48 valandas. Tolimose kelionėse vairuotojui bus suteikiamas nemokamas apgyvendinimas viešbutyje ir maitinimas.

Kandidatas privalo turėti Didžiosios Britanijos vairuotojo teises, taip pat pasižymėti "diplomatiniu taktu bendraujant su keleiviais".

Ne paslaptis, kad Didžiosios Britanijos karalienė poilsio valandėlę mėgsta ir pati sėsti prie savo automobilio vairo. Pavyzdžiui, praėjusį šeštadienį per nacionalinę televiziją buvo rodomi kadrai iš karališkosios šeimos vasaros rezidencijos Škotijoje, Balmoralo valdoje, kur šiuo metu poilsiauja karalienė. Ji mėgaudamasi vairavo visureigį, kruopščiai laikydamasi kelių eismo taisyklių.

Tačiau oficialių kelionių metu monarchai neturi teisės vairuoti automobilio ir privalo naudotis vairuotojo paslaugomis

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder