Gyva palaidota septynmetė iš Indijos išgyveno

Gyva palaidota septynmetė iš Indijos išgyveno

Įtariamai giminaičių palaidotą gyvą septynmetę mergaitę iš Indijos išgelbėjo kaimo gyventojas, praneša BBC.

Policijos pareigūnų teigimu, mergaitės giminaičiai mėgino ją pasmaugti, kol galiausiai paliko ją merdėti negiliame kape. Priežastys, kodėl jie taip pasielgė, kol kas neaiškios. Mergaitę radęs vyras iškvietė policiją, po to ji buvo nugabenta į ligoninę, kurioje sveiksta. Policija ieško mergaitės motinos, dėdės ir tetos, kurie, įtariama, pabėgo.

Policijos pareigūnų teigimu, mergaitės dėdė ir teta pažadėjo nusivesti ją į mugę, tačiau vėliau smaugė ir palaidojo gyvą netoli Semri Gauros miestelio. Atgavusi sąmonę mergaitė išsiropštė iš kapo duobės ir garsiai verkė, kol galiausiai ją pastebėjo vietos gyventojas. Ant septynmetės kaklo matėsi smaugimo žymės. Policija šuo metu aiškinasi nelaimės priežastis.

Indijoje, kur moterys yra neretai diskriminuojamos, o mergaitės laikomos finansine našta, mažamečių mergaičių nužudymai yra dažni.

2012-aisiais Utar Pradešo valstijoje, pasinaudodami dvasinio vadovo patarimu, esą vaiko paaukojimas užtikrina kitų vaikų sveikatą, vienos mažylės tėvas ir dėdė bandė ją palaidoti gyvą.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder