Per išpuolį „Gelbėkit vaikus“ biure Afganistane sužeista 11 žmonių

Per išpuolį „Gelbėkit vaikus“ biure Afganistane sužeista 11 žmonių

Mažiausiai 11 žmonių buvo sužeisti, kai nežinomi asmenys trečiadienio rytą Rytų Afganistano Džalalabado mieste užpuolė nevyriausybinės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ (Save the Children) biurą, patvirtino pareigūnai.

Nangarharo provincijos atstovas Attaullah Khugyanis pasakojo, kad pirmiausia, apie 9 val. (6.30 val. Lietuvos laiku), prie pastato, kuriame įsikūrusi organizacija, susisprogdino savižudis. Dėl to užsiliepsnojo keli šalia stovėję automobiliai.

Po sprogimo ginkluoti užpuolikai įsiveržė į pastatą ir ėmė šaudyti. Iki šiol sužeista 11 žmonių, jie nugabenti į ligoninę, sakė A. Khugyanis.

Patvirtindamas informaciją apie ataką, savo tapatybės atskleisti nenorėjęs organizacijos darbuotojas sakė, kad užpultajame biure dirbo apie 100 žmonių. Informacijos apie galimas aukas šaltinis suteikti negalėjo.

„Gelbėkit vaikus“ - viena didžiausių visuomeninių organizacijų Afganistane. Ji jau kelis dešimtmečius veikia daugelyje šalies provincijų ir padeda vaikams bei jų motinoms sveikatos ir švietimo srityse.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder