Per lėktuvo avariją Sibire žuvo 31 žmogus

Per lėktuvo avariją Sibire žuvo 31 žmogus

Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerijos atstovas pranešė, kad per lėktuvo avariją netoli Tiumenės miesto žuvo 31 žmogus, praneša BBC.

Anksčiau pareigūnai pranešė, kad žuvo 32 žmonės, bet vėliau aukų skaičių sumažino iki 31. Avariją išgyveno 12 žmonių. Jie paguldyti į ligoninių intensyvios terapijos skyrius. Rusijos valstybinė naujienų agentūra RIA praneša, kad chirurgai operuoja aštuonis sužeistuosius.

Lėktuvas "ATR-72" turėjo skristi iš Tiumenės į Surgutą, bet nukrito vos pakilęs pirmadienį 5.50 val. Maskvos laiku. Lėktuve buvo 39 keleiviai ir 4 įgulos nariai. Šaltinis informavo, kad visi įgulos nariai žuvo. Pranešama, kad lėktuve vaikų nebuvo. Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerija paskelbė visą žuvusiųjų ir sužeistųjų sąrašą. Visi lėktuvu skridę žmonės buvo rusai.

Gelbėtojai įvykio vietoje rado abi lėktuvo juodąsias dėžes.

Tyrimų komiteto atstovas Vladimiras Markinas sakė, kad dėl nelaimės pradėtas nusikaltimo tyrimas. Nelaimės priežastis kol kas nenustatyta.

Tiumenės prokuroro pavaduotojas sakė, kad vienas lėktuvu turėjęs skristi žmogus nepasirodė, ir tai tikriausiai išgelbėjo jam gyvybę.

Sudužęs lėktuvas priklausė skrydžių bendrovei "UTair". Savo tinklalapyje bendrovė skelbia, kad prieš nelaimę pilotai bandė avariniu būdu nutupdyti lėktuvą. Gelbėtojų komanda išsiaiškino, kad nukritęs lauke už maždaug 35 kilometrų nuo Tiumenės, lėktuvas užsidegė.

Korespondentai teigia, kad oro transporto saugumas Rusijoje labai prastas, bet pastaruoju metu buvo pagerėjęs. Praėjusiais metais Rusijoje sudužo mažiausiai 15 lėktuvų ir žuvo 120 žmonių.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder