Prancūzija: teroro aktas nėra pagrindinė lėktuvo A320 katastrofos versija

Prancūzija: teroro aktas nėra pagrindinė lėktuvo A320 katastrofos versija

Bus tiriamos visos lėktuvo A320 katastrofos versijos, bet teroro aktas nėra pagrindinė. Tai trečiadienį interviu radijo stočiai RTL pareiškė Prancūzijos vidaus reikalų ministras Bernaras Kazenevas (Bernard Cazeneuve).

Vokietijos pigių skrydžių bendrovės "Germanwings", kuri yra kompanijos "Lufthansa" antrinė įmonė, lėktuvas, skridęs iš Barselonos į Diuseldorfą, sudužo antradienį Prancūzijos pietryčiuose. Katastrofa įvyko Trua Evešė kalnų masyvo rajone, Aukštutinio Provanso Alpių departamente, prie Din le Beno miestelio. "Germanwings" duomenimis, ryšys su orlaiviu nutrūko 10 valandą 53 minutės vietos laiku (11 valandą 53 minutės Lietuvos laiku), kai laineris buvo maždaug 1,8 tūkstančio metrų aukštyje.

Iš viso lėktuve buvo 150 žmonių - 144 keleiviai ir 6 įgulos nariai. Preliminariais duomenimis, tarp katastrofos aukų - Belgijos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, Vokietijos, Turkijos, Kazachstano, Australijos, Argentinos ir Kolumbijos piliečiai. Pranešama, kad šiuo reisu iš Barselonos į Diusledorfą galėjo skristi ir Meksikos bei Japonijos piliečių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder