Reperis K. Westas chaotiškai pradėjo JAV prezidento rinkimų kampaniją

Reperis K. Westas chaotiškai pradėjo JAV prezidento rinkimų kampaniją

Amerikiečių reperis Kanye Westas (Kanjė Vestas) sekmadienį prapliupo ašaromis per chaotišką renginį, kuriuo oficialiai pradėjo savo neįtikėtiną bandymą lapkritį vyksiančiuose valstybės vadovo įveikti perrinkimo sieksiantį prezidentą Donaldą Trumpą (Donaldą Trampą). 

Neperšaunamą liemenę su užrašu „Apsauga“ vilkėjęs K. Westas rėžė nerišlią kalbą, kurioje tvirtino norėjęs, kad jo žmonai Kim Kardashian (Kim Kardašian) būtų atliktas abortas. Jis taip pat pareiškė, kad garsi Amerikos abolicionistė Harriet Tubman (Hariet Tabman) „iš tiesų niekada nenorėjo išlaisvinti vergų“.      

Per renginį Čarlstone Pietų Karolinoje reperis sakė norėjęs, kad jo žmonai būtų nutrauktas nėštumas, kai ši laukėsi poros pirmagimės North (Nort). Kiek vėliau K. Westas atskleidė, kad jo tėvas taip pat norėjo, kad jis negimtų.   

„Mano tėtis norėjo, kad aš negimčiau. Mano mama mane išgelbėjo. Galėjo nebūti Kanye Westo, nes mano tėtis buvo per daug užsiėmęs“, – sakė reperis, netramdydamas ašarų.  

Kiek vėliau jis sušuko: „Per plauką nenužudžiau savo dukters! Per plauką nenužudžiau savo dukters!“

Savo padrikoje kalboje K. Westas taip pat sakė, kad H. Tubman „iš tiesų niekada neišlaisvino vergų, ji pasiuntė tuos vergus dirbti kitiems baltiesiems“. 

Socialiniuose tinkluose sparčiai išplitusios K. Westo kalbos ištraukos išprovokavo pasipiktinimo bangą ir nerimą dėl atlikėjo psichikos sveikatos.    

Renginyje galėjo dalyvauti tik registruoti svečiai. Visi dalyviai turėjo užpildyti ir pasirašyti specialų atleidimo nuo atsakomybės dėl COVID-19 dokumentą ir dėvėti kaukes bei laikytis fizinio atstumo, pranešė JAV žiniasklaida.   

Liepos 4-ąją, likus mažiau nei keturiems mėnesiams iki prezidento rinkimų, 43 metų K. Westas socialiniame tinkle „Twitter“ netikėtai paskelbė ketinantis mesti iššūkį D. Trumpui.

Muzikos ir mados magnatas, kuris 2018 metais Ovaliajame kabinete buvo susitikęs su D. Trumpu ir nešiojo prezidento skiriamuoju ženklu tapusią raudoną beisbolo kepuraitę su užrašu „Padaryk Ameriką vėl didžią“, nepateikė praktiškai jokių detalių apie savo rinkimų kampaniją, tik nurodė nebepalaikąs valstybės vadovo.  

„Atėjo metas įgyvendinti Amerikos pažadą, pasitikint Dievu, suvienijant savo vizijas ir kuriant savo ateitį. Aš kandidatuoju į JAV prezidento postą! #2020VISION“, – tviteryje parašė reperis, amerikiečiams švenčiant Nepriklausomybės dieną.

Praėjusią savaitę JAV žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad K. Westas iškrito iš rinkimų kovos. 

Jis praleido galutinį terminą būti įregistruotam kandidatu į prezidentus keliose valstijose, tačiau yra įrašytas į balsavimo biuletenį Oklahomoje. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder