Sulaikytas 19-metis, Las Vegase norėjęs nušauti Donaldą Trampą

Sulaikytas 19-metis, Las Vegase norėjęs nušauti Donaldą Trampą

JAV tarnybos pradėjo tyrimą prieš 19-metį vaikiną, norėjusį nužudyti respublikonų kandidatą į prezidentus Donaldą Trampą (Donald Trump). Maiklas S. (Michael S.) rinkimų kampanijos renginyje viename Las Vegaso kazino sekmadienį mėgino iš policininko atimti ginklą ir juo nušauti milijardierių, praneša agentūra AFP.

Teismo sprendimu, jaunas vyras liks suimtas ir nebus paleistas už užstatą. Laikraštis "Las Vegas Review-Journal", remdamasis žinybomis, rašo, kad vyras serga autizmu. Jis esą gyvena savo automobilyje.

Per apklausą policijoje Maiklas S. nurodė specialiai iš Kalifornijos vykęs į Las Vegasą, „kad nužudytų D. Trampą". Jis norėjo paprašyti kandidato autografo ir tada šauti. Neaišku, kiek jis buvo nutolęs nuo politiko, kai stvėrė pareigūno ginklą.

Vyras esą buvo susitaikęs ir su savo mirtimi. Po suėmimo jis pareigūnams pasakojo manęs, kad „greičiausiai paleis tik vieną ar du šūvius ir kad buvo įsitikinęs, jog per išpuolį prieš D. Trampą bus nužudytas apsaugininkų".

Maiklas S. nebuvo patyręs šaulys. Jis teigė išvakarėse vykęs pasimokyti šaudyti, nes iki tol nebuvo to daręs.

Vyras su savimi turėjo Didžiosios Britanijos vairuotojo pažymėjimą, jis JAV gyvena 18 mėnesių. Maiklas S. tikino, kad maždaug metus planavo nužudyti D. Trampą ir kad dabar jautėsi tam pribrendęs.

Sidebar placeholder