Geriausias Lietuvos rankininkas sukūrė šeimą

Geriausias Lietuvos rankininkas sukūrė šeimą

Geriausias 2019 metų Lietuvos rankininkas klaipėdietis Mindaugas Dumčius ir jo mylimoji Aurelija Norkutė sumainė aukso žiedus. Pora oficialiai tapti šeima nusprendė po daugiau nei 7-erius metus praleistos gražios draugystės.

Anksčiau daug metų Klaipėdos "Dragūno" rankinio ekipoje rungtyniavęs, o pastaruosius trejus metus Drezdene (Vokietija) rankinį žaidžiantis ir gyvenantis M. Dumčius specialiai dėl sutuoktuvių ceremonijos grįžo į gimtąją Klaipėdą.

"Kol kas susirašėme Klaipėdos civilinės metrikacijos ir registracijos skyriuje, o kitų metų vasarą planuojame susituokti ir Dievo akivaizdoje. Dėl užsitęsusio karantino ir dėl to, jog tėvai ir artimieji iš užsienio negalėjo grįžti į Lietuvą, ceremoniją bažnyčioje nusprendėme atidėti kitiems metams. Dar nesame galutinai apsisprendę, bet planuojame pasirinkti sutuoktuves Palangos bažnyčioje", - "Savaitės ekspresui" sakė M. Dumčius.

Pakerėjo mylimosios šypsena

Jis sutiko plačiau papasakoti apie savo mylimą žmoną.

"Mes susipažinome prieš daugiau nei septynerius metus per Naujųjų metų sutiktuves draugų rate. Mane pakerėjo Aurelijos šypsena, nuoširdumas ir paprastumas. Tada man buvo vos 17 metų, neturėjau nei automobilio, nei vairuotojo teisių, tad autobusu keliaudavau pas ją į Kalotę. Pamenu, būdavo ir taip, kad reikėdavo draugų prašyti pavėžėti, kadangi keleivinio transporto autobusai važiuodavo tik iki maždaug 22 valandos, o mes kartais ir užsivėlindavome. Kartu juk laikas bėga nepastebimai, - šypsosi M. Dumčius. - Aurelija už mane yra pusmečiu vyresnė, tad pirmiau išsilaikė vairuotojo teises. Pamenu, automobiliu parveždavo mane iš mokyklos."

M. Dumčius pamena ir jaudulio akimirkas, kai mylimąją teko pristatyti tėvams.

"Tuomet aš buvau patyręs nugaros traumą ir Aurelija atvyko į namus aplankyti manęs. Po kiek laiko, po darbų, į namus grįžo mama, vėliau ir tėtis, tad buvo šiek tiek jaudulio", - šypsodamasis pasakojo profesionalus rankininkas.

Pasipiršo Balio saloje

M. Dumčius sakė, kad nuo pat pirmųjų pažinties dienų pajuto, kad Aurelija - jo širdies antra puselė.

"Daug laiko praleidome kartu, nuolat kartu atostogavome, tad ryšys su kiekvienais metais vis stiprėjo.


Mindaugą ir Aureliją Dumčius sutuoktuvių proga sveikino ne tik artimieji ir giminės, bet ir žinomi Lietuvos rankinio rinktinės nariai - žaidėjas Benas Petreikis ir vartininkas Vilius Rašimas. Vitos JUREVIČIENĖS nuotr.

Praėjusiais metais birželio 23 dieną pasipiršau, kai kartu atostogavome Balio saloje. Viską kruopščiai suplanavau, rezervavau prabangesnį viešbučio numerį, nusivežiau mylimąją prie įspūdingo krioklio, priklaupiau prie didžiulio akmens ir pasipiršau.

Aurelijai ištryško ašaros, tad tik galva palingavo, jog sutinka tapti mano žmona. Ir aš pats labai jaudinausi, net pamiršau tai, ką norėjau pasakyti", - svarbias jų meilės akimirkų detales prisiminė M. Dumčius.

Be to, jie tik vėliau susimąstė, kad prie minėto krioklio tą dieną kartu nenusifotografavo.

"Taip abu jaudinomės, kad pamiršome įsiamžinti prie šio įspūdingo mūsų meilės liudininku tapusio krioklio. Teko į tą pačią vietą grįžti kitą dieną ir įsiamžinti", - atskleidė M. Dumčius.

Mindaugas Dumčius savo mylimajai Aurelijai pasipiršo praėjusių metų birželį, kuomet kartu atostogavo Balio saloje. Asmeninio archyvo nuotr.

 

Sidebar placeholder