"Savaitės eksprese" - įdomios klaipėdiečių istorijos nuo Suomijos iki Indijos

"Savaitės eksprese" - įdomios klaipėdiečių istorijos nuo Suomijos iki Indijos

"Kai ėjau apžiūrėti pirmojo galimai koronavirusu užsikrėtusio paciento, jausmas, žinoma, buvo neįprastas. Matyt, įtampos buvo nemažai. Rengiantis specialią aprangą nutrūko medicininės kaukės raištelis, kepurę negerai užsidėjau...

Pasirodo, medikams labai svarbu mokėti ir apsirengti, ir nusirengti. Laimei, iki šiol nė vienam mano apžiūrėtam pacientui COVID-19 diagnozė nepasitvirtino", - pasakoja jau penkerius metus Suomijoje gydytoju dirbantis klaipėdietis Darius Balčiūnas. Išsamų interviu su juo skaitykite naujame "Savaitės ekspreso" numeryje.

Ką pirmiausia darysite, kai pasibaigs karantinas? Tokį klausimą šį sykį "Savaitės eksprese" uždavėme žinomiems klaipėdiečiams. Pasirodo, jų svajonės labai paprastos, kaip ir daugelio mūsų skaitytojų. Dauguma kalbintų klaipėdiečių pripažįsta, kad sėdėdami karantine labiausiai pasiilgo artimų žmonių.

"Trečią valandą nakties tempiant lagaminus iš Rusijos per Karalienės Luizės tiltą į Lietuvos pasienį buvo visko: iš pradžių juokėmės, paskui keikėme Adą Juškevičių, kad jis vienas pats pasiėmė net septynis lagaminus.

Traukėme per dantį, kad jis Rusijoje prisipirko kruopų ir tualetinio popieriaus ir taip mus įdarbinęs išgyvens krizę", - grįžimo pėsčiomis iš Rusijos per Kaliningradą į Lietuvą detales ir apie dėl koronaviruso anksčiau pasibaigusį krepšinio sezoną pasakojo Permės "Parmos" klubą treniravęs darbėniškis Kazys Maksvytis.

Jis išskirtiniame interviu "Savaitės ekspresui" atskleidė daug įdomių ir smagių nutikimų iš Rusijos gyvenimo, papasakojo, kaip Lietuvoje sekasi laikytis karantino ir pasidalijo mintimis apie prarastą puikią galimybę užimti Lietuvos rinktinės vyr. trenerio postą.

Ne ką mažiau įdomus ir Indijoje įstrigusios klaipėdietės Rolandos Lukoševičienės pasakojimas. "Savaitės eksprese" sužinosite, kaip ji leidžia dienas viename Indijos ašrame ir kokios mintys aplanko, kai net negali nutuokti, kada vėl galės sugrįžti į Lietuvą.

Savaitraštyje pristatome naują rubriką "Klaipėdos tarybos naujokai". Kamantinėsime ir skaitytojams padėsime labiau pažinti pirmą kartą politikos virtuvėje atsidūrusius klaipėdiečius. Šį sykį siūlome iš arčiau susipažinti su Arūnu Tuma.

Daug įdomių skaitinių ir priede "Kultūros uostas". Pavyzdžiui, sužinosite, kas buvo atkakliausias choreografės Ingos Briazkalovaitės gerbėjas ir kokią dainą visi klaipėdiečiai kviečiami dainuoti iš balkonų.

"Savaitės eksprese" tradiciškai rasite ir naują skaitytojų pamėgtų žurnalistės Gražinos Juodytės "Akvarelių", ir rašinių ciklo "Mažoji Lietuva" pasakojimą.

Kartu su savaitraščiu gausite ir specialų priedą "TV publika" su TV programa visai savaitei.

Naujojo "Savaitės ekspreso" ieškokite visose spaudos platinimo vietose.

Sidebar placeholder