"Žmogui su svajone išeiginių nėra"
"Žmogui su svajone išeiginių nėra"

Pasaulio kikbokso čempionas, Metų klaipėdietis Sergejus Maslobojevas pastaruoju metu gyvena itin įtemptu režimu: dukart per dieną treniruojasi pats, taip pat kovos menų paslapčių moko jaunąją kartą ir spėja sudalyvauti įvairiose socialinėse akcijose ir renginiuose.

Prieš kelias dienas jis turėjo garbės apsilankyti Karaliaus Mindaugo husarų batalione, kur sakė motyvacinę kalbą 700 karių, turėjo progos pavairuoti net 3 karines transporto priemones ir susipažino su dažniausiai naudojamais ginklais.

"Stovėti prieš 700 karių man buvo didelė garbė bei malonumas. Po kalbos sužavėjo keli kareiviai, kurie nepabijojo didelės minios bei atsistojo asmeniškai padėkoti už mano vizitą, tokiais momentais suprantu, kad tai, ką aš darau - darau nebereikalo", - sakė S. Maslobojevas.

Karaliaus Mindaugo husarų batalione Sergejus Maslobojevas pats vairavo karinę techniką ir susipažino su dažniausiai naudojamais ginklais.

Neseniai jis Vilniuje organizavo ir savo vardo rankų lenkimo turnyrą, dalyvavo dainininkų Ironvyto ir Dallaso vaizdo klipo "Neleisk tavęs nękest" pristatyme bei ne pirmą kartą įsitraukė į kraujo donorystės akciją.

"Kraujo donorystė - mano atsakomybė ir nuolatinė pareiga, tikiu į pasaulio dėsnius, kokią energiją išleisime, tokia atgal ji ir grįš pas mus", - akcentavo klaipėdietis S. Maslobojevas.


Žinomas Klaipėdos kovotojas dažnai dalyvauja donorystės akcijose. Asmeninio archyvo nuotr.

S. Maslobojebas ruošiasi antrajai savo kovai profesionalų "Glory" kovų turnyre. Jam vasario 29 dieną Olandijoje teks kovoti su Roelu Mannaertu.

Sergejaus sąskaitoje dabar yra 31 pergalė ir 5 pralaimėjimai. Klaipėdietis "Glory" pussunkio svorio kategorijos reitinge rikiuojasi 6-as. Tame pačiame "CombatPress" reitinge, tik sunkiasvorių divizione, R. Mannaertas užima aštuntą vietą, o jo sąskaitoje yra 25 pergalės ir 2 pralaimėjimai.

"Šiai kovai ruošiuosi labai atsakingai, - pabrėžė Sergejus. - Būna dienų, kai jaučiuosi išsekęs ir labai pavargęs, tačiau tada sau pasakau: "Žmogui su svajone išeiginių nėra".

Sergejus Maslobojevas dalyvavo dainininkų Ironvyto ir Dallaso vaizdo klipo "Neleisk tavęs nękest" pristatyme.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder