"Snore" įšaldytus pinigus atgauna ir Klaipėdos įmonės

"Snore" įšaldytus pinigus atgauna ir Klaipėdos įmonės

Trečiadienį bankams pradėjus mokėti indėlių draudimo išmokas gyventojams ir įmonėms, laikiusiems lėšas banke "Snoras", bankų skyrius užgulė savo pinigus suskubę atsiimti klientai. Galimybe atgauti savo indėlius jau pasinaudojo ir kai kurios uostamiesčio įmonės.

Apdraustą indėlių dalį - 345 tūkst. litų - trečiadienį jau atgavo ir AB "Klaipėdos vanduo". Iš viso banke "Snoras" šį bendrovė laikė 4 mln. litų indėlių ir 16 tūkst. litų einamojoje sąskaitoje.

"Informacija apie banko "Snoras" situaciją gana prieštaringa. Pirmiausia buvo skelbiama, jog trūkumas siekia tik vieną milijardą litų, tai tokiu atveju likusius pinigus atgauti dar tikėtumėmės. Dabar jau kalbama apie 3,5 milijardo skylę. Pirmiausia bus atiduodami drausti pinigai, po to - kas liks. Tai neaišku, kaip viskas pasibaigs. Viskas priklausys nuo banko likvidavimo procedūros. Jei ji vyks ramiai, tai tikiuosi, kad dar bent milijoną susigrąžinsime", - prognozavo bendrovės generalinis direktorius Leonas Makūnas.

"Snore" įšaldyti milijonai, L. Makūno teigimu, buvo skirti investicijų vykdymui. Pagrinde - pagrindinės šeštosios nuotekų siurblinės rekonstrukcijai. Tačiau, pasak įmonės vadovo, jokie projektai dėl šio nesusipratimo nebus stabdomi, viskas vyks kaip ir suplanuota, tik gali tekti kelioms savaitėms atidėti kai kuriuos apmokėjimus.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder