Olimpinių žaidynių auksas - Japonijos čiuožėjui Juzuru Hanju

Sočio žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo solistų varžybas laimėjo japonas Juzuru Hanjyu (Yuzuru Hanyu). 19-metis čiuožėjas tapo pirmuoju Azijos atstovu, iškovojusiu olimpinį auksą solistų varžybose.

Po trumposios programos pirmavęs J. Hanju geriausiai pasirodė ir laisvojoje programoje bei iš viso surinko 280,09 taško.

Sidabro medalį iškovojo triskart pasaulio čempionas 23-ejų metų Kanados atstovas Patrikas Čanas (Patrick Chan, 275,62 tšk.). Kanadietis buvo antras tiek trumpojoje, tiek laisvojoje programoje.

Bronzos medalį iškovojo pasaulio vicečempionas 20-metis Kazachstano čiuožėjas Denisas Tenas (255,1 tšk.). Jis po trumposios programos buvo devintas, o laisvojoje programoje užėmė trečiąją vietą.

Varžybose dalyvavo 29 čiuožėjai. Laisvąją programą penktadienį atliko 24 sportininkai.