2020-uosius  „Neptūnas“ užbaigė pergale Alytuje

2020-uosius „Neptūnas“ užbaigė pergale Alytuje

Klaipėdos „Neptūnas“ (4-8) pergalinga nata užbaigė 2020-uosius metus. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai svečiuose 71:63 (16:18, 17:10, 13:14, 25:21) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ (3-7). Tiek mažai taškų klaipėdiečiai šį sezoną dar nebuvo praleidę.

Uostamiesčio krepšininkai bėgti antrajame kėlinyje, kai greitos mėlynai-baltų atakos baigėsi Beno Griciūno ar Mato Jogėlos dėjimais. Per pirmąją mačo pusę „Neptūnas“ pataikė 3 tritaškius iš 14, visus juos realizavo sunkusis krašto puolėjas Giedrius Stankevičius, o solidus darbas savoje aikštelės pusėje leido klaipėdiečiams pirmauti 33:28.

Tritaškiu metimu G.Stankevičius pradėjo ir trečiąjį ketvirtį. Tiesa, nors „Dzūkija“ kėlinį užbaigė atkarpa 8:0 ir „Neptūno“ pranašumas ištirpo iki 4 taškų, tačiau paskutinės 10 minučių priklausė Klaipėdos komandai.

Martyno Mažeikos tritaškis, „Dzūkijos“ trenerio Nikola Vasilevo technine bei įžaidėjo Paolo Marinelli nesportinės pražangos leido Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniams įgyti dviženklį pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ dėl pražangų limito neteko rezultatyviausiai rungtyniavusių B.Griciūno ir G.Stankevičiaus, tačiau pergalės ir rankų nebeišleido.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė Matas Jogėla, kuris per 20 minučių pelnė 13 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Dėl nugaros skausmų šiame mače nežaidė jaunasis „Neptūno“ puolėjas Klaidas Metrikis. Jis galbūt pasirodys aikštelėje sekmadienio susitikime namuose su Kauno „Žalgiriu“.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 14, Matas Jogėla 13 (7 atk. kam.), Benas Griciūnas (6 atk. kam.) ir Giedrius Stankevičius (4/8 trit.) – po 12.