Futbolas
Baigėsi tradicinis praeityje žinomo futbolininko Aleksandro Fokino atminimo turnyras.
Penktą kartą vykusiose šiose varžybose dalyvavo šeši futbolo klubai.
Šiemet turnyras pirmąsyk vyko rato sistema, o jo nugalėtoja tapo "Argus" komanda. Ji iškovojo keturias pergales, kartą sužaidė lygiosiomis ir surinko 13 taškų. Beje, "Argus" futbolininkai pirmąją vietą iškovojo antrą kartą.
Antrą vietą laimėjo "Baltija" (12 taškų), trečią - "Glestum" (8 tšk.), ketvirtą - FM-88 (7 tšk.), penktą - "Lagūna" (3 tšk.) ir šeštą - "Plikiai" (0 tšk.).
Buvo išrinkti ir geriausi kiekvienos komandos žaidėjai. Jais tapo: M. Šimkus ("Argus"), A. Vorobjovas ("Baltija"), G. Zanauskas ("Glestum"), P. Pocius (FM-88), V. Gerasimovas ("Lagūna") ir V. Ambrizas ("Plikiai").
Nugalėtojus ir geriausius futbolininkus apdovanojo A. Fokino tėvai.
Simas AUDRONIS
Rašyti komentarą