A. Fokino taurė atiteko "Argus"

Futbolas


Baigėsi tradicinis praeityje žinomo futbolininko Aleksandro Fokino atminimo turnyras.


Penktą kartą vykusiose šiose varžybose dalyvavo šeši futbolo klubai.




Šiemet turnyras pirmąsyk vyko rato sistema, o jo nugalėtoja tapo "Argus" komanda. Ji iškovojo keturias pergales, kartą sužaidė lygiosiomis ir surinko 13 taškų. Beje, "Argus" futbolininkai pirmąją vietą iškovojo antrą kartą.


Antrą vietą laimėjo "Baltija" (12 taškų), trečią - "Glestum" (8 tšk.), ketvirtą - FM-88 (7 tšk.), penktą - "Lagūna" (3 tšk.) ir šeštą - "Plikiai" (0 tšk.).


Buvo išrinkti ir geriausi kiekvienos komandos žaidėjai. Jais tapo: M. Šimkus ("Argus"), A. Vorobjovas ("Baltija"), G. Zanauskas ("Glestum"), P. Pocius (FM-88), V. Gerasimovas ("Lagūna") ir V. Ambrizas ("Plikiai").


Nugalėtojus ir geriausius futbolininkus apdovanojo A. Fokino tėvai.


Simas AUDRONIS

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder