Airijos MMA žvaigždę narve „užgesino“ antrajame raunde

Airijos MMA žvaigždę narve „užgesino“ antrajame raunde

Konorui Makgregorui (Conor Mcgregor) nepavyko su trenksmu grįžti į UFC narvą. 32-ejų skandalingasis Airijos kovotojas „UFC 257" turnyre Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) esančioje „kovų saloje" turėjo pripažinti bendraamžio amerikiečio Dastino Puarjė (Dustin Poirier) pranašumą. K.Makgregoras pirmą kartą karjeroje pralaimėjo nokautu.

K.Makgregoras į UFC narvą sugrįžo po metų pertraukos ir trečią kartą paskelbtos karjeros pabaigos. „Dastinas yra geras kovotojas ir jis man patinka. Tačiau jis vis tiek yra žemesnio lygio kovotojas nei aš. Nokautuosiu jį per 60 sek.", - dar prieš kovą drąsiai kalbėjo K.Makgregoras.

Tačiau realybė pasirodė priešinga. Šią lengvojo svorio kategorijos (iki 70,3 kg) kovą airis baigė jau po antrojo raundo. Įpusėjus raundui, po galingo amerikiečio smūgio į veidą, K.Makgregoras prarado koncentraciją ir parkrito ringe. Galiausiai po smūgių krušos D.Puarjė pasiuntė varžovą į nokautą.

„Esu laimingas, bet nenustebęs. Įdėjau daug darbo, - teigė D.Puarjė. - K.Makgregoras pralaimėjimą priėmė labai profesionaliai. Dabar tarpusavio kovose turime po pergalę, taigi galbūt susitiksime ir dar kartą. Mano tikslas buvo būti techniškam, o ne tiesiog smūgiuoti."

„Tai buvo fenomenalus Dastino pasirodymas. Žinoma, sunku susitaikyti su pralaimėjimu, bet reikia nuryti šią karčią piliulę ir toliau sunkiai dirbti", - sakė K.Makgregoras.

Taip buvęs laikinasis čempionas pasiekė revanšą prieš buvusį dviejų skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempioną. Pirmą kartą jie kovojo 2014 m. Tuomet per kiek mažiau nei dvi minutes airis nokautavo amerikietį. Tiesa, D.Puarjė tada nuskėlė K.Makgregorui dantį.

Mišrių kovos menų (MMA) kovose K.Makgregoras yra iškovojęs 22 pergales, iš kurių 19 pasiekta nokautais. Jo sąskaitoje dabar jau yra ir penki pralaimėjimai. Iki šiol jis buvo pralaimėjęs tik skausmingais veiksmais. UFC organizacijoje K.Makgregorą yra privertę pasiduoti tik amerikietis Neitas Diasas (Nate Diaz) bei rusas Chabibas Nurmagomedovas (Khabib Nurmagomedov). D.Puarjė yra pasiekęs 27 pergales, iš jų 13 - nokautais. MMA kovose amerikietis yra patyręs šešis pralaimėjimus.

Tiesa, nors K.Makgregoras ir pralaimėjo, jo kišenę papildys gerokai didesnė suma nei D.Puarjė. Airis už šią kovą gavo 5 mln. JAV dolerių (apie 4,11 mln. eurų), amerikietis - 1 mln. JAV dolerių (apie 822 tūkst. eurų). Tačiau ir tai yra didžiausias uždarbis D.Puarjė karjeroje.

Sidebar placeholder