Antroji S. Maslobojevo „Glory“ dvikova Kinijoje neįvyks
Antroji S. Maslobojevo „Glory“ dvikova Kinijoje neįvyks

Ateinantį savaitgalį Kinijoje turėjusi vykti antroji pajėgiausio Lietuvos kovotojo Sergejaus Maslobojevo dvikova „Glory“ turnyre buvo ištrinta iš programos sąrašo. Priežastis – gerai lietuviui pažįstamas, dar šįmet įveiktas britas Fraseris Weightmanas negavo vizos į Kiniją. Kuvaldos pravardę turintis lietuvis neslėpė apmaudo.

„Nors ir kaip būtų apmaudu, bet mano kova, kuri turėjo įvykti gruodžio 7 dieną Kinijoje, Šendženo mieste neįvyks! Negaliu perteikti apmaudo dėl to, kiek buvo įdėta pastangų, darbo, vilčių bei lipimo per save, o galų gale reziume toks, kad mano priešininkas Fraseris Weightmanas negavo vizos į Kiniją, o likus mažiau nei savaitei yra labiau nei sudėtinga rasti kažką iš organizacijos su atidaryta viza į Kiniją.

Be abejo organizacija yra profesionali ir padengs dalį pasiruošimo išlaidų, nors apmaudo ir vidinio nusivylimo savo ir komandos aš negaliu nuslėpti ir visų laukto antro mano pasirodymo #Glory organizacijoje teks palaukti iki kitų metų pradžios. Visiems dar kartą dėkoju už palaikymą, paramą bei pagalbą. Kitais metais mes dar sudrebinsime pasaulį!“ – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė S. Maslobojevas.

Priminsime, kad šių metų pavasarį Vilniyje vykusiame tradiciniame KOK turnyre S. Maslobojevas galingai sudėtą F. Weightmaną antrajame raunde pasiuntė į nokautą ir šventė užtikrintą pergalę. Prieš dvikovą Kuvalda žadėjo parodyti Anglijai lietuvišką jėgą ir savo pažadą išpildė su kaupu.

S. Maslobojevas stipriausioje pasaulyje kikbokso organizacijoje „Glory“ debiutavo spalį Diuseldorfe. Tuomet „Glory 69“ turnyre Kuvalda vienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo iki tol be pralaimėjimų žengusį Azerbaidžano atstovą Bahramą Rajabdzadehą.

Po tos kovos kovotojas prisipažino, kad pagal pasirašytą kontraktą yra per metus numatytos 4 kovos. „Žinia, ne visus kovotojų lūkesčius jie patenkina, bet mane patikino, kad būčiau pasirengęs, o jie jau viskuo pasirūpins“, – spalį DELFI portalui pasakojo S. Maslobojevas.

Rudenį S. Maslobojevas savo trofėjų kolekciją papildė dar vienu WAKO pasaulio kikbokso čempiono titulu – po 6 metų pertraukos triumfavo Sarajeve svorio kategorijoje iki 91 kg, finale įveikęs ukrainietį Romaną Ščerbatiuką.

Sidebar placeholder